reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jest coś takiego jak wymrażanie takich brodawczaków. Najczęściej wystarcza jedna wizyta i nic nie trzeba smarować.

To moja ówczesna ginekolog chyba nie robiła tego. Przepisała mi taki płyn były w zestawie takie plastikowe patyczki i sobie jechałam z lusterkiem codziennie wieczorem [emoji23]
Ale jakoś nie było to dla mnie uciążliwe. Chociaż no wiadomo super wypróżnić i mieć od razu z głowy .... mam nadzieje ze już nie będzie dawne mi spróbować i ze nie wróci to do mnie
 
reklama
To moja ówczesna ginekolog chyba nie robiła tego. Przepisała mi taki płyn były w zestawie takie plastikowe patyczki i sobie jechałam z lusterkiem codziennie wieczorem [emoji23]
Ale jakoś nie było to dla mnie uciążliwe. Chociaż no wiadomo super wypróżnić i mieć od razu z głowy .... mam nadzieje ze już nie będzie dawne mi spróbować i ze nie wróci to do mnie
Kwasem w ciąży nie można. Jego skład przechodzi do krwi i przedostaje się do dziecka. W takiej sytuacji tylko kriotrapia w razie czego.
 
Taki upał od rana ze syn ubudzil się o 6, 7-9 drzemka, teraz zasnął o 11-13.30 i nadal śpi. A mąż wrócił wczoraj w pracy po północy. A młody go obudził. :/ przynajmniej wszyscy się jeszcze po 7 zdzemnelismy
Zazdroszczę, że wam śpi w ogóle :-) Moja odkąd skończyła 1,5 roku nie śpi w dzień. A jak jej się zdarzy drzemeczka, to jeszcze gorzej, bo zasypia na noc po 23.
 
Tak, ja generalnie jeśli chodzi o kosmetyki i jedzenia to mam chopla.Czytam etykiety i staram się filtrować informacje. A Sroka o jest super. Słońca unikam, żałuję że nie zaszła w ciążę w lipcu byłoby łatwiej.
Tez wyglądam młodziej, może to jednak przez unikanie opalania. I od kiedy pamiętam pije 2 litry wody dziennie. Ogólnie pije głównie wodę. Kawy nie pije, od herbaty mnie odrzucilo. Zostaje woda, soki domowej roboty i kawa zbożowa.

Ja mam sporo książek z żywienia dzieci i zdrowia. Ale to bardziej literatura medyczna, myślę że będzie najsluszniejsza.

Widzę, że są tutaj też fanki Sroka O :) Właśnie u niej znalazłam tą Sunbrellę, akurat wersja dla dzieci mi pasuje, bo mogę też córkę tym smarnąć. Na siebie na pewno nie zużyję całej tubki, od wielu lat unikam słońca. I wszystkim szczęka opada jak mówię, że mam 32/33 lata, bo wyglądam na 10 lat mniej. Zresztą - w ciąży słońce może powodować przebarwienia i opuchliznę.

Ja czytałam "Pierwszy rok życia dziecka". Grubaśna i dokładna książka. Dość stara pozycja, ale myślę, że wciąż aktualna. Mi się bardzo przydała, bo miałam zielone pojęcie o dzieciach...
 
Ja jako naczelny alergik:) polecam Ci krem na twarz firmy Avene 50+ MINERALNY.
Jedyna jego wada, to że twarz na poczatku jest trochę blada/biała oczywiście zależy od nałożone ilości.Jest bardzo wydajny, koszt 52zl. Ja używam tylko mineralnych bo chemiczne mnie uczulają i nie są obojętne dla skóry. Zwłaszcza te z firmy parmaceris to mega dziadostwo.

Popieram , Avene ma świetne kosmetyki.
 
Ja z twarzą jakoś sobie radzę .... estee lauder double wear daje jakoś rade z moimi pryszczami , nawet brzuch mi nie przeszkadza ..... ale te cycki .... nóż kuzwa czuje się jak krowa , jakbym się spasla sto kilo i to nie przez brzuch a właśnie przez cycki czuje się okropnie gruuuba :szok::-( :(
To podklad?
 
reklama
Do góry