reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To tez dużo nie jecie warzyw i owoców... Myślałam że tylko ja tam malo ...

Ja z miesem mam dalej średnio raz na ile i małe porcje bo mi zapach przeszkadza i średnio smakuje ... A chyba powinnam sporo mięska jeść... Ogólnie jadłam zawsze ...
Jak dobrze komponujesz dietę, to nie musisz jeść tego mięsa wcale :) ja jem dużo warzyw i owoców. Mięsa przed ciąża nie jadłam właściwie wcale, teraz jadam bo mam zachcianki. Ale moja dieta to głównie warzywa i owoce. Ale to już kiedyś Ci chyba pisałam :)
 
Serio myślałam że zdrowy ... Ehhh nie widziałam...

A Wy jakie soki witaminki pijecie ? Czy same robicie w sokowirowce ?

Jakieś jogurty , owoce , warzywa jecie ?

Babcią mi dała do myślenia .

Ja mam wyciskarke. Robie soki z pomarańczy,grejfrura i marchewki... czasami dorzucam jeszcze kawałek imbiru. Uwielbiam! :)
 
Jak tvn to już nawet wiem co powiedzą [emoji14]
No ale obejrzę, może mnie zaskoczą :) dziękuję za info
Na urywkach widzialam,ze mocno krytykowali szpital. Jak nie zapomnę to obejrzę,choć mnie takie reportaże strasznie denerwują.
I też pięknie:D jeden z naszych typów,choć stanęło na Tymonie:)
To tez dużo nie jecie warzyw i owoców... Myślałam że tylko ja tam malo ...

Ja z miesem mam dalej średnio raz na ile i małe porcje bo mi zapach przeszkadza i średnio smakuje ... A chyba powinnam sporo mięska jeść... Ogólnie jadłam zawsze ...
Ja jem bardzo dużo warzyw. Ziemniaków wcale prawie,a jak mieso to właśnie z sałatą,surówką czy inną kombinacją :)
 
Moja mam obsługuje whats up jestem z niej tak dumna ;-) A pamiętam jak na ekran dotykowy patrzyła zdziwiona;-)
Ja moja mame tez niedawno przekonalam do smartfona, tak szybko zalapala ze w szoku bylam :) a teraz zadowolona, bo brat i siostra na bierzaco jej fotki dzieciakow wysylaja :)
W porównaniu z takimi kompletnymi syfami na pewno jest lepszy, ale to dalej produkt sokopodobny, z konserwantami i cała reszta...
Dokladnie.. a kubus water to juz w ogole smiech na sali.. jak widze dzieci z takimi butelkami to mam chec strzelic w leb ich rodzicom.. chrzestna mojego syna tez mu to swinstwo kupuje mimo ze zna moje zdanie na ten temat :/ Na szczescie jak juz kupi to mlody ze dwa lyki pociagnie i mowi, ze nie chce :D
Super wszędzie tylko chemia ... Masakra jakaś
Dlatego najlepiej pic wode :D
 
reklama
To ja mam takie głupie pytanie (nie złośliwe): o co chodzi z piciem soku z marchewki? On ma mieć jakieś dobre własności? Mi to się marchewki zwykle tak niezbyt dobrze z ciążą kojarzą (po pierwsze zaparcia, a po drugie witamina A, choć to drugie obala mój zdrowy rozsądek, bo ile tej A zje się w marchwi?).

Leżałam w szpitalu z kobitką, która mdłości zapijała sokiem multiwitamina (de facto nektarem, no skład okropny), ale tylko to ją ratowało przed wymiotami. Nawet w nocy piła.
 
Do góry