reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy jest jakaś pokrewna grupa na fb? Tutaj nie nadążam Was czytać,nie nadążam z tematami.Jednak facebook jest mi bliższy ;)Będę wdzięczna za info.
 
Super brzusio :D ja kupiłam w hm długa sukienkę na wesele. Co prawda nie ciążowa ale ładnie brzuszek się w niej prezentuje :D wiecie co zauważyłam? Zaczęłam już chodzić jak kaczka [emoji23]
Ja nie mam jeszcze widocznego brzucha ale też z tym chodzeniem coś dziwnego się dzieje [emoji23] ...może to miednica jakoś inaczej się uklada, sama nie wiem ale łażę jak ciężarna bez brzucha [emoji23], wyglądam jak czubek jak ktoś tak na mnie z tyłu popatrzy
 
Właśnie ktoś coś wie zna się na tym ...

Są coraz częściej w sprzedaży sokowirówki wolnoobrotowe - poczytaj sobie. Robią sok bez utraty witamin tak jak np. W sokowirówce :) kwestia nawet 150 zł i w górę - są czasem w biedrze lub lidlu.

Osobiście wrzucam tam wszystko - od migdałów przez szpinak jarmuz i wszelkie owoce warzywa :) przepisów jest mnóstwo w internecie.
Kubus niestety pozostawia wiele do życzenia, mój K pije od czasu do czasu na codzień woli wodę :)
 
Mój brzuch z dzisiejszej wycieczki wygląda tak. To pierwsze zdjęcie ciążowe jakie wstawilam na fb czym też ujawnilam się z ciążą i natychmiast po dodaniu mnóstwo ludzi, z którymi nie miałam od lat kontaktu zaczęło pisać. Aż mi się śmiesznie zrobiło
:-D
PSX_20180427_205544.jpg
 

Załączniki

  • PSX_20180427_205544.jpg
    PSX_20180427_205544.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 804
reklama
Ja mam wrażenie, że się bardziej przejmuje ich ciążą niż oni... rozumiem że chcą do dobrego lekarza chodzić ale wybrali najdroższego w mieście prywatnego, 2 wizyty plus część badań już ponad 600zł, ona nie pracuje więc na rodzine musi zarobić mój brat i mam wrażenie, że nie zdają sobie sprawę ile wydatków ich czeka
Dziś pół dnia spędziłam nad szukaniem dla nich dobrego lekarza na NFZ, który pracuje w szpitalu tam gdzie będzie rodzić.

Oni wpadli ? Czy zaplanowali? Przypuszczam ze wpadli skoro o wydatkach i lekarzach nie maja pojecia... Ty ich duzo lepiej znasz, wg. Ciebie dojrzali na macierzyństwo ?
Ona ile ma lat? I kluczowe czy Twoj brat na tyle zarabia by utrzymac ja i dziecko i siebie?
Czy beda na utrzymaniu ktorychs rodziców?
Czemu dziewczyna sama nie szuka sobie lekarza...? Przecierz na badania nie bedziesz z nia za reke jezdzic o prenatalnych i o szczepieniach dziecka przypominać...musi teraz szybko dojrzec! Ale rozmowa z kims taka porzadna ~ uswiadamiajaca by sie przydala...i niech radza sobie sami...pomoc tak..wspierac tak.... ale nie za reke na kazdym kroku...sa dorosli ..
Jak malo zarabia brat to juuuz musza odkladac na lozeczko ..na pieluchy... daj im nasza liste wyprawkowa.. jaka dluuuga...nawet okrojona.... wypisalabym im ceny podstawowych rzeczy.... bez laktatorow etc... a jak dziecko przyjdzie na swiat...to mleka pieluchy..szczepienia.... to na biezaco koszta sa masakryczne...
 
Do góry