reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Serio myślałam że zdrowy ... Ehhh nie widziałam...

A Wy jakie soki witaminki pijecie ? Czy same robicie w sokowirowce ?

Jakieś jogurty , owoce , warzywa jecie ?

Babcią mi dała do myślenia .
Ja też czytałam o tym Kubusiu że masakra a zawsze myślałam że zdrowy :( a taki dobry.

Ja wyciskalam w zimie pomarańczowy ale kurcze już pomarańcze są słabe teraz, przynajmniej ja nie trafiałam. Nieźle są też z sokowirówki jabłkowe nawet moja mama z buraczkami mieszała i spoko to bylo
 
Serio myślałam że zdrowy ... Ehhh nie widziałam...

A Wy jakie soki witaminki pijecie ? Czy same robicie w sokowirowce ?

Jakieś jogurty , owoce , warzywa jecie ?

Babcią mi dała do myślenia .
Ja nie pije wogole soków bo mam po nich zgagę, pije tylko wodę, jogurty mi nie podchodzą, owoce to truskawki lub arbuz, warzywa to pomidory, surowa marchew i natka pietruszki kilogramami.... do tego nie łykam żadnych witamin bo po wszystkich wymiotuje ...
 
Też kupiłam laktator :) Tutaj mają taki sam jak na aliexpress, ale jak tani!! (bo tu go produkują :p) Nowy za 30 parę zł, więc się nie wahałam ;)



Mi się wydaje, że właśnie to by to znaczyło, dlatego dla rzeczy dozwolonych w pierwszym roku nzwykle piszą b dokładnie "od x miesiąca", a potem już "od 2 (lub więcej) roku". Ale doświadczenia wielkiego. nie. mam, może jestem w błędzie ;)


Też jestem uczulona na nikiel :( we wszystkich jeansach muszę sobie metalowe guziki zamalowywać lakierem do paznokci od wewnątrz, bo inaczej mam masakrę na brzuchu i biodrach... Uszy puchną od kolczyków, a nadgarstek od zegarka...
Ale o papryce nie słyszałam! Chyba muszę się poobserwować czy na nią podejrzanie nie reaguję ;)
Ja tez jestem uczulona na nikiel a papryki nie lubie hehe wiec nawet nie wiem czy na nią tez jestem uczulona [emoji3]
 
Serio myślałam że zdrowy ... Ehhh nie widziałam...

A Wy jakie soki witaminki pijecie ? Czy same robicie w sokowirowce ?

Jakieś jogurty , owoce , warzywa jecie ?

Babcią mi dała do myślenia .

Ja pije standardowe soczki ze sklepów, czasem te jednodniowe ale częściej witaminka, hortex czy właśnie kubus. Z jogurtów to tez standardowe ze sklepu i jogurt naturalny z granola i tyle.

Sama nie robię bo mi się nie chce i nie mam blendera
 
reklama
Właśnie ktoś coś wie zna się na tym ...
Najlepiej to czytać skład, pierwszego składnika na liście jest najwięcej, ostatniego najmniej, powinien być sok 100 %, nie napój ani nektar, z warzyw lub owoców bez cukru i wydaje mi się, że lepiej wybierać te z lodówki z krótkim terminem przydatności ;)
Ja kupuje z lidla, albo wyciskam swoje soki warzywno-owocowe

Mojito virgin to mojito bez alkoholu :)
 
Do góry