reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja już po wizycie dziewczyny. Mój ginekolog nie powiedział płci powiedział ze za wcześnie, jeszcze nie widać na jego sprzęcie [emoji23]

I w niedziele lub poniedziałek idę do szpitala na zakładanie szwu bo mam bardzo krótka szyjkę. Powiedział ze trzyma ale jej długość wymaga wdrożenia profilaktyki ..... wiec
Witaj majowko w szpitalu.... będę leżeć po zabiegu 4 dni wiec łącznie 5.....

Co to znaczy krótka?mówił ile ma?
 
reklama
Majówka w szpitalu to trochę kicha ale na pocieszenie i tak pogoda średnia ma być :p a czemu tak długo po zabiegu w szpitalu? To jest krótki zabieg? Mogą być jakieś plamienia po tym czy coś? Luteinę dalej bierzesz?

Ja nie brałam luteiny ;)
Takie są standardy tez mnie to zdziwiło bo jak mi ciachali szyjkę macicy to na drugi dzień szlam do Domu a tu 4 doby po mam leżeć [emoji15] ale pewnie dlatego bo ciąża itd musza się upewnić se szew trzyma
 
My mieliśmy 18letnia kotkę (w moim avatarze) , ale niestety musieliśmy uśpić, bo już się męczyła. Dostała padaczki... Naprawdę straszny widok :( a wszystko przez nadczynność tarczycy :(
:( współczuję, moja kicia też miała raz atak tak jakby padaczkowy, ale trafiliśmy do dobrego lekarza, który stwierdził że to moglobyc przez stres bo pies ja pogonił... Dostała leki i od tamtej pory się nie powtórzyło
 
Ja już po wizycie dziewczyny. Mój ginekolog nie powiedział płci powiedział ze za wcześnie, jeszcze nie widać na jego sprzęcie [emoji23]

I w niedziele lub poniedziałek idę do szpitala na zakładanie szwu bo mam bardzo krótka szyjkę. Powiedział ze trzyma ale jej długość wymaga wdrożenia profilaktyki ..... wiec
Witaj majowko w szpitalu.... będę leżeć po zabiegu 4 dni wiec łącznie 5.....
Przykro mi. Czy Twoj gin pracuje w szpitalu, w ktorym idziesz na szew? Czy mowil Ci jak tam bedzie z posiewami?

Czekam na taxi, potem napisze co u mnie.
 
Dziewczyny a jak wykonujecie pomiar wagi? W sensie rano? Wieczorem? Zawsze o tej samej porze? Bo mi za dnia waga skacze o 1-1.5 kg [emoji14]
ja z rana : ) też w ciągu dnia potrafi się różnić o 1-1,5kg :) ja jak od samego początku przytyłam 2kg to tak stanęłam... Były poranki na wadzę z niedowierzaniem, że chudnę. Pewnie dzidziol zaczyna więcej pobierać bo jem tak samo. Brzuch mi trochę wywaliło i biuścik :rofl2:
 
reklama
Do góry