reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No właśnie wyglądam na polkę,do pieknej slowianki mi daleko
Widocznie masz w sobie słowiański seksapil i pewnie wielu facetów to dostrzega, ale tylko tam trafiłaś na chamstwo i niepohamowaną chuć. Mnie w życiu raz facet zaproponował kasę za seks - w biały dzień, w centrum pod pocztą, 100 metrów od komisariatu, gdy byłam z psem na spacerze. Zatkało mnie i zamiast narobić rabanu, uciekłam i kilka dni czułam się okropnie.
 
reklama
Widocznie masz w sobie słowiański seksapil i pewnie wielu facetów to dostrzega, ale tylko tam trafiłaś na chamstwo i niepohamowaną chuć. Mnie w życiu raz facet zaproponował kasę za seks - w biały dzień, w centrum pod pocztą, 100 metrów od komisariatu, gdy byłam z psem na spacerze. Zatkało mnie i zamiast narobić rabanu, uciekłam i kilka dni czułam się okropnie.

Ja byłam tak przestradzona,że mi krzywdę zrobią,ze po prostu ucieklam.

Wierzę Ci,że się kiepsko czulaś. To takie poczucie winy,że się może jakoś niestosownie zachowałam,sprowokowałam,a potem,że głupia ucieklam zamiast dać im w dziób zwyczajnie.
Ale masz rację,zdarzyło mi się i nie wrzucam wszystkich do jednego wora.
A piesek nie był w stanie Cię obronić jakby co?
 
A piesek nie był w stanie Cię obronić jakby co?
To jamnik był, co miał charakter niejamniczy (jamniki ponoć wredne i szczekliwe są) i do wszystkich się przymilał. Także pieska to wzięłam pod pachę i uciekłam. Teraz jak sobie to przypominam, to mam wizję, że mogłam w faceta kupą rzucić, bo chyba akurat mnie przyłapał jak sprzątałam :D Słabo mi, że moją córkę może coś takiego spotkać.
 
Dawno nie pisałam na forum bo bardzo martwilam się o swoją ciąże. Mieliśmy słabe tetno plodu I lekarka nie bardzo dawała nam nadzieję. Jedna w piątek byłam na usg. Fasolek ma 2.51 centymetra. Serduszko biło mu jak dzwon. Aż lekarka nam gratulowala że tak szybko nasz dzidziuś wszystko nadrobil.
 

Załączniki

  • received_1851773234896093.jpeg
    received_1851773234896093.jpeg
    46,2 KB · Wyświetleń: 82
Dawno nie pisałam na forum bo bardzo martwilam się o swoją ciąże. Mieliśmy słabe tetno plodu I lekarka nie bardzo dawała nam nadzieję. Jedna w piątek byłam na usg. Fasolek ma 2.51 centymetra. Serduszko biło mu jak dzwon. Aż lekarka nam gratulowala że tak szybko nasz dzidziuś wszystko nadrobil.
Super! Oby tak dalej :)
 
Wiecie co, popijam małe łyczki pepsi i żołądek mi się uspokoił.

Dawno nie pisałam na forum bo bardzo martwilam się o swoją ciąże. Mieliśmy słabe tetno plodu I lekarka nie bardzo dawała nam nadzieję. Jedna w piątek byłam na usg. Fasolek ma 2.51 centymetra. Serduszko biło mu jak dzwon. Aż lekarka nam gratulowala że tak szybko nasz dzidziuś wszystko nadrobil.
Pamiętam, gdy o tym pisałaś i wydawało mi się, że niepotrzebnie Cię nastraszyli wtedy. Cieszę się, że wyszło dobrze.
 
Dawno nie pisałam na forum bo bardzo martwilam się o swoją ciąże. Mieliśmy słabe tetno plodu I lekarka nie bardzo dawała nam nadzieję. Jedna w piątek byłam na usg. Fasolek ma 2.51 centymetra. Serduszko biło mu jak dzwon. Aż lekarka nam gratulowala że tak szybko nasz dzidziuś wszystko nadrobil.
Super gratuluję dzidzi i mocnego serduszka:biggrin2:
 
reklama
Słabo mi, że moją córkę może coś takiego spotkać.[/QUOTE]


Też o tym myślałam i o tych wszystkich mlodziutkich dziewczynach,które jednak korzystają z łatwego zarobku..:(

A to Ty masz psa obrońcę:laugh2:jakby co,to trzeba go obronić
@Anulka2627 super fasola już jest:) na pewno wszystko będzie dobrze :-)
@aspekt ponoć pepsi tak właśnie działa.i ważne,że pomogło!
 
Do góry