reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jeszcze ja poproszę o poprawę nicka na "aisza 7 ";)
Bede jeszcze poprawiala liste, bo wciaz sie dziewczyny dopisuja to poprawie i Ciebie ;)
Sabina49
24 lata
TP 10/10

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Na dniach poprawie liste to dopisze Ciebie i lesnego czlowieka ;) czekam az jeszcze sie.ktos dopisze :)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
A ja nie wiem czy mi tu płeć powiedzą, bo normalnie Chińczykom nie mówią, lekarze mają zakaz - przez te politykę 1 dziecka potem były masowe aborcje ze względu na płeć, bo większość ludzi wolała mieć syna. I teraz żeby to zatrzymać nie informują o płci aż do porodu. Ale ponoć jak obcokrajowiec to mogą się ewentualnie zgodzić, to zależy od lekarza...

Co kraj to obyczaj. Podziwiam Cię, ze się tam odnalazlas. Inna kultura, zwyczaje..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie wiem czy mi tu płeć powiedzą, bo normalnie Chińczykom nie mówią, lekarze mają zakaz - przez te politykę 1 dziecka potem były masowe aborcje ze względu na płeć, bo większość ludzi wolała mieć syna. I teraz żeby to zatrzymać nie informują o płci aż do porodu. Ale ponoć jak obcokrajowiec to mogą się ewentualnie zgodzić, to zależy od lekarza...
Kobieto,a gdzie Cię tam wywialo :O mnie sie ta ich polityka średnio podoba,a Ty pewnie malo komfortowo się czujesz nic nie wiedząc w sumie


Mam dziś tak niskie ciśnienie,głowa mnie boli. Już nie chcę brać kolejnej tabletki i zastanawiam się nad delikatną kawą z jednej łyżeczki z mlekiem. Zawsze pomagało zamiast proszków...
 
Ja Wam powiem, że mam coraz większe rozkminy, czy nie walnąć wszystkim tutaj i nie wyprowadzić się na stałe do Holandii... Rodzinę tam mam od prawie 10 lat, zjeżdżają tylko na dwa miesiące w roku. Uwielbiam ten kraj, byłam tam wiele razy. Jedyne co, to że nie znam holenderskiego i dla mojej córki to też byłby szok, ale ona jest w takim wieku, że nauczy się szybko, a ja od biedy z każdym się po angielsku dogadam, a i z czasem pewnie też złapie... Nie wiem, kurde, nie wiem.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Mieszkałam w Holandii trzy lata, wyjechałam jak miałam 20 wróciłam 23 i szczerze to fajny kraj na chwilę wg mnie. Jakoś tak czułam się mega obco pomimo że szybko nauczyłam się niderlandzkiego, miałam (do teraz mam) wielu znajomych ale jednak nie czułam się tam tak dobrze jak w Polsce. Tu niby narzeka się na wszystko a tam gdzie nas nie ma jest pięknie... Tak jest dopóki nie wdrozymy się w ten inny kraj w 100%. W sumie to oprócz znajomych brakuje mi wyprzedaży w styczniu i lipcu bo było wtedy mega tanio.

 
Ja Wam powiem, że mam coraz większe rozkminy, czy nie walnąć wszystkim tutaj i nie wyprowadzić się na stałe do Holandii... Rodzinę tam mam od prawie 10 lat, zjeżdżają tylko na dwa miesiące w roku. Uwielbiam ten kraj, byłam tam wiele razy. Jedyne co, to że nie znam holenderskiego i dla mojej córki to też byłby szok, ale ona jest w takim wieku, że nauczy się szybko, a ja od biedy z każdym się po angielsku dogadam, a i z czasem pewnie też złapie... Nie wiem, kurde, nie wiem.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
My mieszkaliśmy w Belgii. W NL też często bywalismy z racji bliskości. Bardzo nam się tam podobało,ale właśnie..rodzina tutaj. Córa na pewno szybko sie zaklimatyzuje,pojdzie do szkoly,nauczy języka.Tobie będzie nieco trudniej,ale sa szkoly dla polakow,w których można się uczyć języka. Zresztą masz tam rodzinę to na pewno jesteś na bieżąco:) ja troszkę żałuję,ze wróciliśmy ale może jeszcze kiedyś tam wrocimy:)
 
Mieszkałam w Holandii trzy lata, wyjechałam jak miałam 20 wróciłam 23 i szczerze to fajny kraj na chwilę wg mnie. Jakoś tak czułam się mega obco pomimo że szybko nauczyłam się niderlandzkiego, miałam (do teraz mam) wielu znajomych ale jednak nie czułam się tam tak dobrze jak w Polsce. Tu niby narzeka się na wszystko a tam gdzie nas nie ma jest pięknie... Tak jest dopóki nie wdrozymy się w ten inny kraj w 100%. W sumie to oprócz znajomych brakuje mi wyprzedaży w styczniu i lipcu bo było wtedy mega tanio.


Nie miałaś wrażenia,że i tak jesteś obca? Ja tak miałam. Zresztą czasem wstyd mi było w lidli czy aldim za naszych rodaków:( i mimo,że nie wstydzę się swojego pochodzenia to czasem miałam ochotę poudawać,że jestem z jakiejś malej wyspy na końcu świata. Ukryć się nie dało,uroda ponoć strasznie polska;)
 
Ja też czuję chłopaka, choxiaz brat mi wczoraj na Skype powiedział, że 'brzydka jestem jak w pierwszej ciąży' i obstawia znowu dziewczynkę
Mi ze 3 kobiety powiedziały, że na pewno nie dziewczynka, bo ładnie wyglądam. A jednak mojej córce niczego do bycia dziewczynką nie brakuje (chociaż w 12 tc miała być raczej chłopcem).
 
reklama
Nie miałaś wrażenia,że i tak jesteś obca? Ja tak miałam. Zresztą czasem wstyd mi było w lidli czy aldim za naszych rodaków:( i mimo,że nie wstydzę się swojego pochodzenia to czasem miałam ochotę poudawać,że jestem z jakiejś malej wyspy na końcu świata. Ukryć się nie dało,uroda ponoć strasznie polska;)
Ja też tam mieszkałam kilka razy po kilka miesięcy i nie czułam się obco, wręcz przeciwnie. W sumie najgorszej było z rodakami i fakt, bywały chwile, gdzie wolałam na prawdę przebywać tylko wśród Holendrów, bo to co Polacy robili to masakra...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry