reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A w tym kalendarzu to lata ukończone czy rocznikowo ?? [emoji3] bo rocznikowo mam 25, ale skoncze je dopiero we wrzesniu wiec w sumie mam 24 [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]

Ukończone bo chiński nowy rok to chyba w lutym albo w marcu :D wiecie... ja nie mowie, ze to się sprawdza, ale nadzieje mieć można - prawda ? :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odebralam wyniki badan przed wizyta i glukoza wyszla mi 96.6 a ostatnio mialam mniej i moj lekarz panikowal nie wiem czy teraz polozy mnie do szpitala zeby to skpntrolowac czy nie.
 
Ukończone bo chiński nowy rok to chyba w lutym albo w marcu :D wiecie... ja nie mowie, ze to się sprawdza, ale nadzieje mieć można - prawda ? :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzies jest tez kalkulator gdzie wylicza twoj wiek chinski. Trzeba wygooglac i wtedy sprawdzic kalendarz plci ;)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Ukończone bo chiński nowy rok to chyba w lutym albo w marcu :D wiecie... ja nie mowie, ze to się sprawdza, ale nadzieje mieć można - prawda ? :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pytalam koleżanek i u nich sie zgadzalo [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Dziewczyny właśnie wrocilam z wizyty. Umówiłam się na prenatalne tak jak polecił mi doktor datę. Czyli 20 kwietnia. Według usg to jest dopiero 9/10 tydzien. Dzieciątko bardzo się ruszało, tylko lekarz był znowu zmieszany jak spojrzał, że ostatnia miesiączkę miałam 29.12. Trzy tygodnie temu mówił, ze to 8 tydzien. Troche mnie to zmartwiło czy wszystko okej. W badaniach wyszła mi anemia, troche ketonów w moczu oraz liczne bakterie. Leków żadnych nie przepisał, powiedział ze na bakterie mam jeść cytryny. To tyle u mnie
Nie martw się na zapas, może coś źle zmierzył przez te ruchy (mój gin mówi, że ruchliwość to dla niego dobry znak). Ja miałam OM 30.12, ale długo było widać tylko pęcherzyk ciążowy, więc podejrzewam, że jest jednak trochę młodsza. Robisz usg genetyczne u prowadzącego, czy gdzieś na zewnątrz?
 
reklama
Do góry