reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Igorowelove nie


Jeszcze jest opcja ze dziecko bedzie. Ukrywac do samego porodu co tam ma... watpie w to..ale moze sa takie przypadki
z moim bratem tak było :) mama niedługo przed terminem dopiero się dowiedziała na 100%, że na 100% będzie chłopak. Skubaniec odwracał się tyłkiem do kamery hehehe. Młody nieśmiały :)
 
reklama
z moim bratem tak było :) mama niedługo przed terminem dopiero się dowiedziała na 100%, że na 100% będzie chłopak. Skubaniec odwracał się tyłkiem do kamery hehehe. Młody nieśmiały :)
Moja mama dowiedziała się ze jest w bliźniaczej ciąży w 37 tc. Można, można :) jakiś jej gin prowadzący mówił że ma jedno dziecko ale dużo wód plodowych i dlatego taki duży brzuch, na usg patrzył i nie zauważył. Mama w pierwszej ciąży więc nie wiedziała jak to powinno wyglądać ale mówiła ze dziwne było to ze czuła jak nogami w zebra się wbijalo, a chwilę później w pęcherz gdzie to chyba niewykonalne ale "co ja się tam znam". Jej gin pojechał na urlop poszła do innego i ten od razu ze ciąża blizniacza, że zostaje już w szpitalu, że jak to lekarz nie zauważył. A rodzice tylko wyprawka na jedno dziecko. tak że stresowana, bo chcieli jej przedłużyć ciążę bo my malutcy ale następnego dnia zaczęła rodzic, lecz skończyli się cc.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Nie wiem czy głupota, ale ja właśnie ze względu na ten kalendarz i wynik „będzie dziewczynka” się zdecydowałam [emoji16][emoji16][emoji16] w obu ciążach mi się sprawdziło, wielu znajomym tez :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A w tym kalendarzu to lata ukończone czy rocznikowo ?? [emoji3] bo rocznikowo mam 25, ale skoncze je dopiero we wrzesniu wiec w sumie mam 24 [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
A ja nie wiem czy mi tu płeć powiedzą, bo normalnie Chińczykom nie mówią, lekarze mają zakaz - przez te politykę 1 dziecka potem były masowe aborcje ze względu na płeć, bo większość ludzi wolała mieć syna. I teraz żeby to zatrzymać nie informują o płci aż do porodu. Ale ponoć jak obcokrajowiec to mogą się ewentualnie zgodzić, to zależy od lekarza...
A widzicie usg tam....? Lekarz pokazuje monitor. Jak bada..?

Ja sama widzialam na usg...
Poogladaj filmikow na necie jak chlopcy a jak dziewczynki w danym tyg wygladaja...bo to widac ktore to pempowina a co nie.... ale nie zdjecie..tylko obraz jak sie porusza...
 
Ostatnia edycja:
Moja mama dowiedziała się ze jest w bliźniaczej ciąży w 37 tc. Można, można :) jakiś jej gin prowadzący mówił że ma jedno dziecko ale dużo wód plodowych i dlatego taki duży brzuch, na usg patrzył i nie zauważył. Mama w pierwszej ciąży więc nie wiedziała jak to powinno wyglądać ale mówiła ze dziwne było to ze czuła jak nogami w zebra się wbijalo, a chwilę później w pęcherz gdzie to chyba niewykonalne ale "co ja się tam znam". Jej gin pojechał na urlop poszła do innego i ten od razu ze ciąża blizniacza, że zostaje już w szpitalu, że jak to lekarz nie zauważył. A rodzice tylko wyprawka na jedno dziecko. tak że stresowana, bo chcieli jej przedłużyć ciążę bo my malutcy ale następnego dnia zaczęła rodzic, lecz skończyli się cc.
Ale historia!
 
Z tym kalendarzem to tak jakby 50% szans na to lub na to,a taką wiedzę bez kalendarza mam.
@sandralevv93 już niedługo się dowiemy bo jeśli rocznikowo to u mnie będzie chłopak,a jeśli ukończone lata to jak nic panna się urodzi:) trzeba zapytać dziewczyn,które już znają płeć
@Emol no właśnie,jak to nie zauważył! Wyobrazilam sobie u nas taką sytuację...Szok:D
 
Z tym kalendarzem to tak jakby 50% szans na to lub na to,a taką wiedzę bez kalendarza mam.
@sandralevv93 już niedługo się dowiemy bo jeśli rocznikowo to u mnie będzie chłopak,a jeśli ukończone lata to jak nic panna się urodzi:) trzeba zapytać dziewczyn,które już znają płeć
Gdzies czytalam ze to chodzi o ukończone lata wiec u mnie chlopak i czuje ze bedzie chlopak. Seks byl centralnie w owulacje bo mialam wtedy monitoring [emoji3]

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Moja mama dowiedziała się ze jest w bliźniaczej ciąży w 37 tc. Można, można :) jakiś jej gin prowadzący mówił że ma jedno dziecko ale dużo wód plodowych i dlatego taki duży brzuch, na usg patrzył i nie zauważył. Mama w pierwszej ciąży więc nie wiedziała jak to powinno wyglądać ale mówiła ze dziwne było to ze czuła jak nogami w zebra się wbijalo, a chwilę później w pęcherz gdzie to chyba niewykonalne ale "co ja się tam znam". Jej gin pojechał na urlop poszła do innego i ten od razu ze ciąża blizniacza, że zostaje już w szpitalu, że jak to lekarz nie zauważył. A rodzice tylko wyprawka na jedno dziecko. tak że stresowana, bo chcieli jej przedłużyć ciążę bo my malutcy ale następnego dnia zaczęła rodzic, lecz skończyli się cc.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
Ale to bylo dawno temu.... teraz raczej taka sytuacja to rzadkość
 
reklama
Dziewczyny właśnie wrocilam z wizyty. Umówiłam się na prenatalne tak jak polecił mi doktor datę. Czyli 20 kwietnia. Według usg to jest dopiero 9/10 tydzien. Dzieciątko bardzo się ruszało, tylko lekarz był znowu zmieszany jak spojrzał, że ostatnia miesiączkę miałam 29.12. Trzy tygodnie temu mówił, ze to 8 tydzien. Troche mnie to zmartwiło czy wszystko okej. W badaniach wyszła mi anemia, troche ketonów w moczu oraz liczne bakterie. Leków żadnych nie przepisał, powiedział ze na bakterie mam jeść cytryny. To tyle u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

dhi4vfxm6kqiejz1.png
 
Do góry