reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tak samo nie chcę dopytywać teraz o płeć bo to się może zmienić.
Nie chcę się nastawiać [emoji14]
Czujě, że będzie drugi chłopak chociaż marzy mi się córeczka ;)


usg 28.03 i 5.04 :)
Ja też czuję chłopaka, choxiaz brat mi wczoraj na Skype powiedział, że 'brzydka jestem jak w pierwszej ciąży' i obstawia znowu dziewczynkę [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja tak samo nie chcę dopytywać teraz o płeć bo to się może zmienić.
Nie chcę się nastawiać [emoji14]
Czujě, że będzie drugi chłopak chociaż marzy mi się córeczka ;)


usg 28.03 i 5.04 :)

Spoko.to mozna i za kilka miesiecy edytowac ..nie ma pospiechu...
W pierwszej ciazy do 5 miesiaca mialam corke... kilku lekarzy to widzialo.. a potem chlopak byl... nie mialam problemow z przestawianiem sie :)
A w drugiej ciazy tak tych usg sie.naogladalam, ze sama widzialam na usg co bedzie.. lekarz nie musial mi mowic... :)
 
No wlasnie tak mi soe wydaje, ze wiekszosc wstepnie na prenatalnych pozna.... a w najblizsze 4 tyg kazda powinna miec prenatalne, wiadomo ze dzidzia moze nie pokazac co tam ma miedzy nogami.... :)
Ja napewno nie poznam, bo moj lekarz nikomu nie mowi przed polowkowym. Musze czekac do czerwca :)

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Wystarczy ze bedziesz silna co 4 tyg na wizycie...a potem przez 4 tyg bedzie ciekawosc zżerała :)
Ja sie znam i wiem ze bym nie wytrzymala... :)
Ja mam wizyty co 2 tyg, więc mimo, że jest taki pomysł, żeby zrobić sobie niespodziankę, to wiem, że nie dam rady [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
No wlasnie tak mi soe wydaje, ze wiekszosc wstepnie na prenatalnych pozna.... a w najblizsze 4 tyg kazda powinna miec prenatalne, wiadomo ze dzidzia moze nie pokazac co tam ma miedzy nogami.... :)

U nas,za pierwszym razem,dopiero w 17tc lekarka dojrzała dziewczynkę.Natomiast w 33 tc usłyszałam okrzyk na caly gabinet: Pani Marto!!!Ja tu widzę siusiaka! Nawet położna została wezwana przed monitor USG na konsultacje :D Ostatecznie w dniu porodu nie wiedziałam kogo powitamy na świecie :)
 
Igorowelove nie
Ja mam wizyty co 2 tyg, więc mimo, że jest taki pomysł, żeby zrobić sobie niespodziankę, to wiem, że nie dam rady [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jest opcja ze dziecko bedzie. Ukrywac do samego porodu co tam ma... watpie w to..ale moze sa takie przypadki
 
reklama
Właśnie wróciłam do badań i zdjęć usg z pierwszej ciąży i wychodzi na to,że mialam źle obliczony termin porodu.I teraz też mam taki sam błąd.Wychodzi mi TP na 28 października.
 
Do góry