reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi ochota na slodkie wraca, ale nie bardzo mi smakuje to slodkie

Syn starszy po świętach bedzie juz od 8 do 16 w przedszkolu, zebym mogla wiecej odpoczywać takie rozwiazanie na najblizszy rok
Liste ta ostatnia juz wkleilam..dzięki Igorovelove za poświęcony czas
za miesiac jak kazda pozna płeć to sie hurtem edytuje..
 
reklama
Mi ochota na slodkie wraca, ale nie bardzo mi smakuje to slodkie

Syn starszy po świętach bedzie juz od 8 do 16 w przedszkolu, zebym mogla wiecej odpoczywać takie rozwiazanie na najblizszy rok
Liste ta ostatnia juz wkleilam..dzięki Igorovelove za poświęcony czas
za miesiac jak kazda pozna płeć to sie hurtem edytuje..
No nie wiem czy tak za miesiąc... [emoji16]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Szalona chce zrobic.liste na 1 stronie, a ze zrobil sie maly balagan to ja spisuje dane na swoim lapku i jak skoncze to wrzuce, a szalona skopiuje i wrzuci w swoj pierwszy post ;) wiec napisz swoje dane, to dopisze :)

4c3tskjoa7ptmvui.png

Leśny człowiek
Wiek 27
Termin porodu 01.10
 
A ja mam caly czas takie mdlosci ze szok, znam to z poprzedniej ciazy ale juz zapomnilam jakie to wykanczajace. Wlasnie stuknelo mi 2 mies odkąd przestalam zupelnie jesc cieple posilki... teraz to tak z 2 x dziennie dam rade zjesc 2-3 kanapki z pomidorem do tego kubek zimnego mleka i tyle przez caly dzien a i tak mnie ciagnie na wymioty ze wyje jak jelen na rykowisku przy kibelku, koszmar :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
co nie zmienia faktu ze z dzieciakami to godzine dluuzej sie wyjezdza
Nam się nigdy z synem nie udawało wyjechać wcześniej niż o 10, choćbyśmy i o 5 wstali i wszystko mieli przygotowane. A on zasadniczo złoty chłopak jest, w aucie zwykle śpi, nie marudzi. Za to z córką to prawie w ogóle nie jeździmy, bo ona się drze w samochodzie. Zeszłoroczny wyjazd nad morze to był koooooooooszmar. W tym roku mamy zamówione wakacje nad morzem na przełomie lipca i sierpnia - było mi słabo jak o tym myślałam, gdy nie byłam w ciąży, a teraz to się w ogóle zastanawiam, czy pojadę (a jak ja nie pojadę, to jak to przeorganizować).
 
reklama
Myślę, że na tym etapie to nawet jak jest 'coś' to nadal jest to niepewne :D ja do połówkowego nawet nie będę dopytywac, żeby wiedzieć na 100% :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Ja tak samo nie chcę dopytywać teraz o płeć bo to się może zmienić.
Nie chcę się nastawiać [emoji14]
Czujě, że będzie drugi chłopak chociaż marzy mi się córeczka ;)


usg 28.03 i 5.04 :)
 
Do góry