reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też poproszę o dopisanie :)
Marta_2606 l.30
TP 21.10.
Córka 2014


Może ja pomogę :) Składasz deklarację tak jak o wyborze lekarza rodzinnego w swojej przychodni,lub w innej w swoim mieście.Najlepiej wcześniej zaczerpnąć opinii wśród znajomych ;) Po dokonaniu wyboru,skladasz deklarację.Od 21 tygodnia ciąży masz prawo do cotygodniowych spotkań z położną.W moim przypadku położna,którą wybrałam prowadziła również Szkołę Rodzeniaw ramach NFZ.
Ja tylko dodam ze
Po pierwsze polozna Ci powie co i jak w odpowiednim czasie..
Po drugie tych spotkan jest okreslona ilosc..jakies 5 czy 8... wiec to nie jest tak ze cotygodniowe spotkania bo do porodu by sie limit wyczerpalo.. :)
 
U mnie prenatalne 09.04 i wtedy wypada 12+5,ale z ostatniego usg wynika,że Maluch nieco mniejszy i będzie miał wtedy 11+6 właśnie:) tak mi dziewczyny na recepcji wyliczyly,pani dr zatwierdziła,więc to chyba dobry moment:)
 
Pewnie masz rację. Moja siostra 2 dni się pakuje jak na weekend wyjeżdża myślę że aż tak źle nie będzie ze mną dojdę do wprawy ja jestem z tych co jak zapomnę to dokupie i tak się później przyda nie dramatyzuje cały dzień że musiałam szampon czy balsam kupić bo zapomniałam. Nie jestem perfekcjonistka więc będzie mi łatwiej i pierdolami też się nie przejmuje. Pamiętam jak pojechaliśmy że znajomymi do zoo do Wrocławia i Nadia miała wówczas 2 lata w połowie drogi zwymiotowala na siebie i auto jej rodzice są tak wyluzowani że zapomnieli o ubraniach na zmianę ja miałam koszulę na ramiączkach więc ubralismy ja w nią ubrania przepralismy na stacji pojechaliśmy i spędziliśmy super czas wiem że są takie matki co by zawrociły do domu i po wyjeździe ja tak nie chce są rzeczy ważne i ważniejsze.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez ubieralam roczne dziecko w tshirt taty..bo nie sadzilam ze sie caly zaleje na budowie :) szampon dokupisz czy pampersy pewnie, tak samo mysle.. butelki tez nie raz dokupywalam...i majtki tez.. nawet wozek parasolke... jechalam z poznania do lubelskiego i w wawie na szybko zakup zrobilam :).. co nie zmienia faktu ze z dzieciakami to godzine dluuzej sie wyjezdza... a wychodzi srednio 15 min dluzej niz samemu
 
Kurde to teraz ja mam stres, bo szczerze to te kobiety na rejestracji kompletnie nie potrafiły obliczyć kiedy mam mieć te prenatalne i dopiero po konsultacji z Wami tutaj zadzwoniłam i sama poprosiłam o ten termin... I teraz się boję, że za wcześnie :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Ja mialam prenatalne mniej wiecej w 11+0-11+2 i lekarz spokojnie wszystko ogarnal. Latwo nie mial bo dzidzia miala ledwo to minimum 45mm. Kolo 47mm miala [emoji4][emoji173]

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Zostaw ten 13. Mamy tutaj miały 11 tydzień plus . Lub 12 + 0 I wszystko było ładnie widać.
Prawda Mamy?
Przepraszam jeśli Cię wprowadziłam w stres. Nie chciałam.
Jeśli lecisz to zostaw 13. Może się okazać że wszystko będzie dobrze .
Mój lekarz to w miarę młody Pan więc on może za książkowy jeszcze jest.
Tak jak mialam okolo 11+0 - 11+2

p19u9jcg9y71ca8m.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Do góry