reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Ja dopiero co prawda otworzyłam oczy ale melduje ze tez się dobrze czuje ! Wczoraj mnie bardzo piersi męczyły ale już dzisiaj chyba będzie okej ;)
Ja już jestem na zwolnieniu od dzisiaj dokładnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Ja mam mdłości głównie wieczorem, rano prawie nic.
Co do pracy to jak najdłużej się da- w pierwszej do siódmego, w drugiej zaszłam na wychowawczym więc się nie liczy. Teraz zależy mi na mojej pracy, lubię ją po prostu :) Nie jest niebezpieczna dla ciąży, to praca przy biurku, czasem jest trochę stresu ale bez przesady.
 
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
W pierwszej nie pracowałam miesiąc, tydzień przed finałem i trzy po, w drugiej po 4mc odeszłam i wróciłam jak Młoda skończyła 3 lata, teraz nie wiem, zobaczę jak się będę czuła [emoji16]

w4sqyx8dw7zp1lfy.png

ibm2y2v4dlftgaaf.png

ug37gu1rnzctq8jo.png
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam psa, ale już się nie możemy doczekac kiedy się spotka z dzidzia- to takie łagodne stworzenie.. byliśmy ze znajomymi kilka tygodni temu na weekend nad morzem i nasza psina pilnowała ich dzidziusia, siedziała przy małej Zuzi cały czas. Co do pracy to ja tez chciałabym pracować jak najdłużej. Mam opcje pracy z domu kilka razy w miesiącu wiec mam nadzieje, ze pójdą mi na rękę i pozwolą częściej z tego korzystać. Ja dzisiaj wstałam bez żadnych objawów- nawet noc przespałam bez wstawania na picie i siusiu. Mam nadzieje ze będziemy dobrze znosić ciąże- wszystkie. Fajne te gadżety podsylacie, ja niestety w tyle jestem z takimi rzeczami. Mam prośbę, czy możemy linki do wyprawki wrzucać na jakaś osobna stronkę, łatwiej byłoby później to odnaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry