reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A tak w ogóle to ja mam długie cykle i owu miałam dopiero w 21 dniu cyklu a mimo wszystko wiek ciąży wyliczyli mi idealnie wiec nie sugeruje się tym że owu musi być równo 14 dnia...to dlaczego niektóre z was piszą że termin na suwakach się nie zgadza...

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Witam się
Mam 35 lat, dwóch synów 16 i 8 lat. Trzecia ciąża, planowana ale jeszcze nie teraz. Rozwiodłam się po 15 latach małżeństwa i taka niespodzianka z nowym partnerem. Liczę, że będzie kobitka. Starszy syn się bardzo cieszy, młodszy jeszcze nic nie wie.
Jest mega stres bo w międzyczasie jedna ciąża biochemiczna, jedna o umarła.
Młodszy synus urodził się z wrodzoną wada serca więc strach ogromny żeby dzidzia była zdrowa.
Wczoraj wizyta, termin 15.10
 
Witam się
Mam 35 lat, dwóch synów 16 i 8 lat. Trzecia ciąża, planowana ale jeszcze nie teraz. Rozwiodłam się po 15 latach małżeństwa i taka niespodzianka z nowym partnerem. Liczę, że będzie kobitka. Starszy syn się bardzo cieszy, młodszy jeszcze nic nie wie.
Jest mega stres bo w międzyczasie jedna ciąża biochemiczna, jedna o umarła.
Młodszy synus urodził się z wrodzoną wada serca więc strach ogromny żeby dzidzia była zdrowa.
Wczoraj wizyta, termin 15.10

Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :)
Biło już serducho na wczorajszej wizycie?


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
U mnie nie widac w ogóle na telefonie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

A j na telefonie..i w pionie..widze mnustwo waszych suwaczkow..Twoj tez.. to czego mojego nie widac..specjalnie stworzylam na nowo..skopiowalam ten pierwszy kod w sygnature..i wasze sa.a mij nie...
Ja to tylko na telefonie..laptopa malo odpalam
 
reklama
Mi się po paru minutach pojawił. O, jak piszę odpowiedz to się nie załącza. A jak komuś na coś odpowiadam to jest


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry