reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzisiaj powtórka bety [emoji16] 3majcie kciuki

w4sqyx8dw7zp1lfy.png

ibm2y2v4dlftgaaf.png

ug37gu1rnzctq8jo.png

Trzymamy mocno!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Ja kocham zwierzaki.
Obrcnie mieszkamy u mojej mam i jest tu mała suczka...ulubienica Michaśka. W niedalekiej przyszłości przeprowadzamy się na swoje i będzie podwórko więc myślę, że ze dwa piesiory przygarniemy. A i kociaki prędzej czy później będą...chociaż mój mąż ma alergię.

Co do pracy to zależy od samopoczucia. W poprzedniej do 6mies pracowałam później fizycznie przez kręgosłup nie dałam rady. Teraz też powiem szefowej, że do wakacji chciałabym pracować chyba że zdrowie wcześniej odmówi posłuszeństwa. Na szczęście od marce koleżanka z macierzyńskiego wraca więc raczej moja ciąża i ewentualne L4 nie zaburzy za bardzo rytmu pracy.

W tej ciąży zdecydowanie mam gorsze samopoczucie w pierwszym trymestrze :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Wy wszystkie macie siedzaca prace ze tak dlugo chcecie pracowac?
Ja jestem asystentką i higienistką w gabinecie stomatologicznym...rzadko kiedy siedzę :(
Pracę mam na zmiany 8-14.30 lub 14-20...a przed i po pracy mogę mieć swoich pacjentów.
Oprócz ogarnięcia gabinetów, sterylizacji, recepcji, asystowania do zabiegów, potwierdzania, umawiania, rozliczania pacjentów na koniec musimy jeszcze sprzątnąć...5 gabinetów, poczekalnia, łazienka i klatka schodowa...to sprzątanie dla mnie najbardziej uciążliwe, na mopie te schody po całym ciężkim dniu.
Na razie nikt nie wie o ciąży więc robię jeśli mam siłę. Jak już się dowiedzą to będę miała taryfę ulgową.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Ja mam prace typowo biurowa. Mój szef już 2 tyg temu oznajmił ze w kwietniu mam planować podróż służbowa (za granice, przelot samolotem z przesiadka- sama, na 3 dni). Do tej pory nie był to problem, ale czuje ze muszę z nim jak najszybciej porozmawiać, ze nie dam rady. Według mnie za duże ryzyko, a Wy co o tym sądzicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem asystentką i higienistką w gabinecie stomatologicznym...rzadko kiedy siedzę :(
Pracę mam na zmiany 8-14.30 lub 14-20...a przed i po pracy mogę mieć swoich pacjentów.
Oprócz ogarnięcia gabinetów, sterylizacji, recepcji, asystowania do zabiegów, potwierdzania, umawiania, rozliczania pacjentów na koniec musimy jeszcze sprzątnąć...5 gabinetów, poczekalnia, łazienka i klatka schodowa...to sprzątanie dla mnie najbardziej uciążliwe, na mopie te schody po całym ciężkim dniu.
Na razie nikt nie wie o ciąży więc robię jeśli mam siłę. Jak już się dowiedzą to będę miała taryfę ulgową.


Wizyta 19.02.18->czekamy

Myśle ze powinnaś jak najszybciej poinformować o ciąży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśle ze powinnaś jak najszybciej poinformować o ciąży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha...Ty też :) Na samolot i pobyt samej za granicą bym się nie pisała.

U mnie dochodzi też kontakt z promieniowaniem RTG...w poniedziałek po wizycie jak będzie wszystko ok to powiem w pracy...taki mam plan :)


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
U mbie wczoraj były mdłości, dzisiaj na razie spokój, czasami zgaga i śpiąca jestem po poludniu. [emoji16] ja jak wszystko będzie dobrze to juz od 26 idę na zwolnienie bo u mnie w pracy nie są dobre warunki dla ciężarnych.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja poszłam już na zwolnienie bo ja biegam sama za 20 maluchami w wieku 2-5-3 lat. Moja pomoc nauczyciela poszła na zwolnienie ciążowe i zostałam całkiem sama a to wiadomo tu trzeba pomoc w toalecie tu się biją tu kłócą, krzyczą. Trzeba ciagle upominać gadać po 20 razy to samo. Schylać się , kucać, dźwigać.

Nie na moje nerwy teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry