reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witajcie dzisiaj w Walentynki [emoji173][emoji173][emoji173]
Miłego dnia każdej z osobna życzę.

Za betę trzymam kciuki [emoji16]
Tak, ja mam pracę przy kompie, ale nie tylko. Czasem fotografuję, czasem muszę dopilnować produkcji pochodzić tu i tam po firmie. A odkąd wszyscy w firmie wiedzą też czuję, że traktują mnie lekko ulgowo. Szczególnie szef, który dba o to bym się nie denerwowała. Zależy mu bym została jak najdłużej...A ja też póki co chciałabym spróbować pracować do wakacji jeśli będę się dobrze czuła. Lubię swoją pracę [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja poszłam już na zwolnienie bo ja biegam sama za 20 maluchami w wieku 2-5-3 lat. Moja pomoc nauczyciela poszła na zwolnienie ciążowe i zostałam całkiem sama a to wiadomo tu trzeba pomoc w toalecie tu się biją tu kłócą, krzyczą. Trzeba ciagle upominać gadać po 20 razy to samo. Schylać się , kucać, dźwigać.

Nie na moje nerwy teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A po za tym jak dzieciaki to pewnie pełno wirusów, katarów itd. Nie dziwie Ci sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam prace typowo biurowa. Mój szef już 2 tyg temu oznajmił ze w kwietniu mam planować podróż służbowa (za granice, przelot samolotem z przesiadka- sama, na 3 dni). Do tej pory nie był to problem, ale czuje ze muszę z nim jak najszybciej porozmawiać, ze nie dam rady. Według mnie za duże ryzyko, a Wy co o tym sądzicie?
Myślę żebym poinformował szefa że jestem w ciąży. Na podróż służbową bym się pisała, o ile lekarz by nie widział przeciwwskazań. Ale informacja jak najszybciej bo zależy na czym szefowi zależy (np. jeśli masz to potem w firmie wdrożyć to może być mało czasu itd.). Ja jestem lek.wet. i na ten moment zamierza pracować jak długo będę mogła. Kocham swoją pracę;) poprzednią ciążę musiałam leżeć i bardzo źle to przeżyłam. Mam nadzieję że nie będzie powtórki;) poszłam z synkiem na pobranie krwi dzisiaj i nie wytrzymałam i sobie betę też zrobiłam;)
 
Witajcie dzisiaj w Walentynki [emoji173][emoji173][emoji173]
Miłego dnia każdej z osobna życzę.

Za betę trzymam kciuki [emoji16]
Tak, ja mam pracę przy kompie, ale nie tylko. Czasem fotografuję, czasem muszę dopilnować produkcji pochodzić tu i tam po firmie. A odkąd wszyscy w firmie wiedzą też czuję, że traktują mnie lekko ulgowo. Szczególnie szef, który dba o to bym się nie denerwowała. Zależy mu bym została jak najdłużej...A ja też póki co chciałabym spróbować pracować do wakacji jeśli będę się dobrze czuła. Lubię swoją pracę [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No to trzymamy kciuki żeby było wg Twojego planu[emoji106][emoji846]
Piękne mamy Walentynki w tym roku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne te rzeczy z lidla
emoji846.png

Ja mam z lidla taką długa poduchę jeszcze z poprzedniej ciąży, bardzo się wtedy do spania przydała :)
Pracę mam typowo przy komputerze, ale najgorsze, że 30 km od miejsca zamieszkania , w lecie niby pół godziny i jestem, w zimie najgorzej bo ślisko czasami \. Pracować chyba będę ile się da bo jedna z koleżanek jest na macierzyński a wróci może po wakacjach, zobaczę jeszcze. W poprzedniej ciąży do 8 miesiąca pracowałam.
Trzymam kciuki za wizyty i wyniki , będzie dobrze ;)
A ze zwierząt to tylko rybki u nas , mąż bardzo lubi i fajnie sobie na nie popatrzeć , uspokajająco takie akwarium działa ;)
 
A po za tym jak dzieciaki to pewnie pełno wirusów, katarów itd. Nie dziwie Ci sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Póki co dwójka na ospę chora a dyrektorka ba jelitowke. Ale to prawda wszyscy z katarami, gilami po usta cieknacymi. Kaszlem. Ja sama dwa tygodnie temu wyleczyłam zapalenie zatok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Teraz ważne pytanie! Mąż jeszcze nie wiem że się udało;) rok starań był. Chciałabym mu jakoś tak wyjątkowo może trochę z "pompą" go poinformować. Ale pomysłu nie mam:( Ratujcie !
 
reklama
Kurczę nie przesuwa mi się ten szwaczek na aplikacji.... na forum normalnie jak wchodzę jest wszystko ok! Porąbane to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry