reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jadłam dziś zupę pomidorową ale została ze mną [emoji5]. Spróbuj teraz zjeść. Ja chyba zjem serek wiejski [emoji16].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
Też dziś jadłam pomidorową ;) potem kopytka (czy kluski leniwe), a teraz mój Mały Bąbel zażyczył sobie zacierki ma mleku ;)
 
reklama
Muszę skoczyć po amol, faktycznie zawsze pomagał, a nie pomyślałam o tym. Dzięki dziewczyny.


Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Hej Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt[emoji106][emoji8] ja dzisiaj się dowiedziałam ze moja mama gołąbki zrobiła- podjade do niej na wyżerkę bo od rana mi się gołąbki marza[emoji846] dzisiaj powiedziałam w pracy szefostwu i reszcie zespołu. Wszyscy przyjęli wiadomość bardzo pozytywnie- od razu dostałam info ze mam się oszczędzać i jak coś to od razu L4. Jedna z koleżanek powiedziała ze ja zainspirowałam i bierze się do roboty- jak to mówią ciąża jest zaraźliwa. Ogólnie kamień spadł mi z serca. Pozdrowionka dla Was[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zazdroszcze reakcji w pracy :) ja juz mam grubo ponad rok przerwę w pracy ( w styczniu 2017 urodziłam syna ) dopiero co skończył mi się macierzyński i następna ciąża także odpowiedzią mojego szefa był brak odpowiedzi także nie był usatysfakcjonowany takim obrotem sprawy ... no nic jeszcze 2 lata i wrócę wkońcu do pracy ... [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry