reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi tez sie cholera nie rusza dziadostwo [emoji23][emoji30]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]

Mi tez stanął w miejscu ;/


 
reklama
Ja byłam na becie w walentynki to pierwszą wizytę udało mi się załatwić na dzień kobiet ^^ (prywatnie :() Byłam próbować na NFZ poprosić o szybsze przyjęcie i nic nie wskórałam. Życie.
Złapało mnie zapalenie krtani i szczekam. W pracy się śmieją że klątwa mnie dopadła za krzyczenie na męża. Też działają Wam teraz na nerwy?
W pracy szef jeszcze nie wiem, boję się powiedzieć. Poczekam na wizytę i wtedy zaniosę zaświadczenie. Reszta w pracy wie bo RTG mamy i zawsze kogoś proszę by za mnie do zdjęcia stanął.
 
Wirki, a to nie jest tak ze jak kobieta w ciazy to na nfz musza przyjac?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Musza ale niby to trzeba potwierdzic karta ciazy. Czytalam o tym ostatnio. Tez bede dzwonic do gina na nfz i bede sie powolywac na ta nowa ustawe co weszla w 2017roku

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Musza ale niby to trzeba potwierdzic karta ciazy. Czytalam o tym ostatnio. Tez bede dzwonic do gina na nfz i bede sie powolywac na ta nowa ustawe co weszla w 2017roku

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
Kochana co masz na myśli? Bo mnie też zapisali dopiero na 26go, ale to dosyć długo jak na pierwszą wizytę (tak naprawdę byliśmy raz prywatnie, ale chcemy zrobić badania na NFZ). Jeśli jest opcja zapisać się wcześniej, to chętnie posłucham. Pozdrawiam.
 
Kochana co masz na myśli? Bo mnie też zapisali dopiero na 26go, ale to dosyć długo jak na pierwszą wizytę (tak naprawdę byliśmy raz prywatnie, ale chcemy zrobić badania na NFZ). Jeśli jest opcja zapisać się wcześniej, to chętnie posłucham. Pozdrawiam.
Z dniem.1stycznia 2017 roku weszla ustawa ktora mowi ze kobieta w ciazy musi zostać przyjęta do lekarza specjalisty w terminie nie dłuższym niz 7 dni. Ale musi to potwierdzic karta ciazy, wiec nie wiem.jak to sie tyczy pierwszej wizyty u gina bez tej karty.

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Kochana co masz na myśli? Bo mnie też zapisali dopiero na 26go, ale to dosyć długo jak na pierwszą wizytę (tak naprawdę byliśmy raz prywatnie, ale chcemy zrobić badania na NFZ). Jeśli jest opcja zapisać się wcześniej, to chętnie posłucham. Pozdrawiam.
Jak masz karte ciazy to powolaj sie na ta ustawe bo oni maja obowiązek Cie przyjac w tym terminie

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Z dniem.1stycznia 2017 roku weszla ustawa ktora mowi ze kobieta w ciazy musi zostać przyjęta do lekarza specjalisty w terminie nie dłuższym niz 7 dni. Ale musi to potwierdzic karta ciazy, wiec nie wiem.jak to sie tyczy pierwszej wizyty u gina bez tej karty.

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
A no właśnie. Dlatego mi dziś "miła" kobieta powiedziała, że "skoro twierdzę, że jestem w ciąży", to mogę przyjść i poprosić doktora, aby mnie przyjął.
 
reklama
Do góry