reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
I ja tez dzisiaj po wizycie :) wszystko dobrze, uff [emoji173]️ wstawiam moją malutką kluskę
1519932834-4ac922dba61c0fc4-aaaaaa.jpeg



gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
Super widok [emoji5]. Fajne zdjęcie z ust [emoji5]

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
Potwierdzam :tak: mi też amol pomaga na ból głowy.
Mi też Amol pomaga ale chwilowo. Bardziej pomaga mi paracetamol w ciąży. A paracetamol można brać.
Ja mam migreny od wielu lat i niestety w ciąży też mi towarzyszą nawet neurolog mi potwierdziła ten paracetamol.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale za jak z tym amolem? Skronie posmarowac? Mnie tez czesto glowa boli, ale nigdy nie myslalam o amolu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja smaruje skronie, czoło, nawet po włosach. Na początku jest dziwne uczucie chłodu, ale wtedy kładę głowę na miękki koc i przykrywam głowę rogiem kocyka. I po kilkunastu minutach jak ręką odjął :)
 
Zazdroszcze reakcji w pracy :) ja juz mam grubo ponad rok przerwę w pracy ( w styczniu 2017 urodziłam syna ) dopiero co skończył mi się macierzyński i następna ciąża także odpowiedzią mojego szefa był brak odpowiedzi także nie był usatysfakcjonowany takim obrotem sprawy ... no nic jeszcze 2 lata i wrócę wkońcu do pracy ... [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dokladnie to samo...w roczek synka gdy konczyl mi sie macierzynski..zobaczyłam 2 kreski......tylko mnie tak nie ma juz 4 lata..a teraz kolejne 2.... ,:)
 
Też dziś jadłam pomidorową ;) potem kopytka (czy kluski leniwe), a teraz mój Mały Bąbel zażyczył sobie zacierki ma mleku ;)
Też jadłam kopytka/ leniwe. I jak moja mama robi to są takie delikatne, a jak teściowa to tyle mąki sypie ze twarde są. I jadłam dzisiaj przysmak świętokrzyski/ snaki (takie kratki na gorący olej się wsypuję i one rosną) i to było o 16 i się tak objadlam że do teraz nic nie jadłam. I idę spać bez kolacji.
Mąż wraca o północy. Mam nadzieję ze odpali mu samochód bo dzisiaj rano sąsiada musieliśmy wzywać. :)

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
Ranny ptaszek ja urodziłam w lipcu 2017 ale ja miałam umowę do dnia porodu więc teraz nikt mi oczami nie strzela bo znowu zaszlam :)

Dareczka piękny kluseczek. [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8] ja mam o 3 dni młodszą ciążę więc też coś takiego mam w brzuszku. Ale wizyta 29.03 więc się naczekam

Znwu mi się nie rusza suwaczek. [emoji34][emoji35][emoji17][emoji37]

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
Ranny ptaszek ja urodziłam w lipcu 2017 ale ja miałam umowę do dnia porodu więc teraz nikt mi oczami nie strzela bo znowu zaszlam :)

Dareczka piękny kluseczek. [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8] ja mam o 3 dni młodszą ciążę więc też coś takiego mam w brzuszku. Ale wizyta 29.03 więc się naczekam

Znwu mi się nie rusza suwaczek. [emoji34][emoji35][emoji17][emoji37]

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
Mi tez sie cholera nie rusza dziadostwo [emoji23][emoji30]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
reklama
Do góry