reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A czy prenatalnych nie robi się około 11 12 tgodnia ?
Nie, miedzy 11 a 14 sie robi [emoji4]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
reklama
Byłam dziś na pierwszej wizycie, wg ostatniej @ powinno byc 5w4d a z usg tylko 4 mam przyjsc za tydzien. Lekarz mowi ze pewnie owu sie przesunelo, ale jakos mi smutno i sie boje
Pauline nie potrzebnie się zamartwiasz...nie bój się. Odżywiaj się teraz zdrowo, przyjmuj folik...i ciesz się że się udało. Mnie trzymali w szpitalu z początkiem ciąży i głupot się doszukiwali...A ciąża po prostu była młodsza i tylko jeden lekarz to stwierdził. Trzeba wierzyć! [emoji4][emoji4][emoji4] Ufaj i wierz.
Cierpliwie zaczekaj jeszcze ze 2, 3 tygodnie i sama zobaczysz [emoji8]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po czym lekarz stwierdzil, ze to 4 tydzien? U mnie nawet tego nie stwierdzil :/ teraz to sie zestresowalam az :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Możliwe że sprzęt, na którym Cię badał jeszcze nie pokazywał, a z pewnością było za wcześnie. Cierpliwie trzeba zaczekać i na pewno nie pomożesz sobie stresem. Wszystko jest pewnie dobrze....[emoji4]zaczekaj...każda z nas przez ten czas oczekiwania przechodziła...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny, ja miałam właściwie jeden dzień gdzie mogłam jeść ile wlezie a teraz przez te bóle głowy to nawet nie mogę na jedzenie patrzeć...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ja mam zawsze mega problemy z bólem głowy i u mnie sprawdzają się dwa środki :) picie mięty i smarowanie głowy Amolem( potem położ głowe na bardzo miękkim kocu), spróbuj! :) Ja mam bardzo mocne bóle głowy i to tygodniowe. Powinno Ci pomóc.
 
Ja mysle o zupie pomidorowej ale po obiedzie prawie ją zwróciłam ale teraz mam na nią ochote [emoji3][emoji3][emoji23]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
NaturalnaMama lezalas na patologii z uwagi na ból przy rozejściu? Pocieszasz że da się urodzić naturalnie :)
Tak, trafiłam z mega bólem w 35 Tc. Byłam prawie tydzień. Rozejscie było niewielkie, ale było - w każdym razie lekarz stwierdził, że warto spróbować naturalnie mimo wszystko.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam zawsze mega problemy z bólem głowy i u mnie sprawdzają się dwa środki :) picie mięty i smarowanie głowy Amolem( potem położ głowe na bardzo miękkim kocu), spróbuj! :) Ja mam bardzo mocne bóle głowy i to tygodniowe. Powinno Ci pomóc.

Potwierdzam :tak: mi też amol pomaga na ból głowy.
 
reklama
Do góry