reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Haha ja właśnie się zapchałam kanapkami z roztopionym serem i keczupem. Mało mi do szczęścia potrzeba


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Uwielbiam roztopiony ser z keczupem. Chyba sobie zrobie [emoji16] A co tam

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny, ja miałam właściwie jeden dzień gdzie mogłam jeść ile wlezie a teraz przez te bóle głowy to nawet nie mogę na jedzenie patrzeć...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Biedna, mnie jak boli głowa mega mocno to jeszcze mnie mdli dodatkowo. Może spróbuj się położyć, sen czasami pomaga [emoji5].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
Dziewczyny czy miałyście w poprzednich ciążach coś takiego jak ból spojenia łonowego? Ja niestety tak... A co najlepsze zawsze jak byłam u lekarza to zapomniałam o tym powiedzieć... Urodzilam naturalnie ale wiem że rozejście spojenia jest wskazaniem do cesarki. Teraz boję się że w tej ciazy może być gorzej bo już zaczynam odczuwać spojenie... Boję się tej cesarki :/
 
Dziewczyny czy miałyście w poprzednich ciążach coś takiego jak ból spojenia łonowego? Ja niestety tak... A co najlepsze zawsze jak byłam u lekarza to zapomniałam o tym powiedzieć... Urodzilam naturalnie ale wiem że rozejście spojenia jest wskazaniem do cesarki. Teraz boję się że w tej ciazy może być gorzej bo już zaczynam odczuwać spojenie... Boję się tej cesarki :/
Ja miałam rozejscie, leżałam na patologii. Urodziłam naturalnie

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Byłam dziś na pierwszej wizycie, wg ostatniej @ powinno byc 5w4d a z usg tylko 4 mam przyjsc za tydzien. Lekarz mowi ze pewnie owu sie przesunelo, ale jakos mi smutno i sie boje
 
reklama
Do góry