reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Może poszukaj innego laboratorium ?
Tańszego ?



Powiem szczerze że te do którego chodzę nigdy mnie nie zawiodło i mu ufam. Parę razy byłam w innych i totalna porażka. Ostatnie w którym byłam to na wynik progesteronu czekałam 4 dni bo nie mają na tyle laborantow. A Pani która mi pobierała krew powiedziała że będą na drugi dzień. Musiałam iść bez wyniku do lekarza.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Dziewczyny, ja też chodzę prywatnie, ale zbadałam tylko mocz, zrobiłam morfologię, sprawdziłam kilę i jeszcze raz grupę krwi. Tsh i tak badam, bo jestem pod opieką endo. I nic więcej, doktor mówi- dalej będziemy badać później... no więc za wiele to ja jeszcze nie zapłaciłam
 
Mi za badania w Luxmedzie też ok 240,- wychodzi.
W Diagnostyce ciut taniej ale mojej koleżance w ciąży pomylili próbki krwi i dužo zamieszabia z tym było...wolę nie ryzykować.
Muszę zrobić w następnym tyg.póki mam pieniądze z wypłaty [emoji14]

Imię Milena wezmę pod uwagę bo mi się spodobało.
Kamil fajne ale tak ma mąż na imię...może jeśli dziewczynka to Kamila będzie :)

No a chłopak tylko Maciej mi w głowie...ale będzie trzeba inne poszukać raczej [emoji14]


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Powiem szczerze że te do którego chodzę nigdy mnie nie zawiodło i mu ufam. Parę razy byłam w innych i totalna porażka. Ostatnie w którym byłam to na wynik progesteronu czekałam 4 dni bo nie mają na tyle laborantow. A Pani która mi pobierała krew powiedziała że będą na drugi dzień. Musiałam iść bez wyniku do lekarza.

xrot3e3khrx43f8f.png

No to już trudno ale to tylko raz takie kompleksowe badania potem już tylko mocz i morfologia !;)
Ja dzisiaj dzwoniłam do drugiego labo i wyszło mi 165 zł za komplet badań ale robię jednak u siebie bo mam bliżej za 151,50 dokładnie.

Mega różnice widzę pomiędzy moimi labo a waszymi ....


 
No to już trudno ale to tylko raz takie kompleksowe badania potem już tylko mocz i morfologia !;)
Ja dzisiaj dzwoniłam do drugiego labo i wyszło mi 165 zł za komplet badań ale robię jednak u siebie bo mam bliżej za 151,50 dokładnie.

Mega różnice widzę pomiędzy moimi labo a waszymi ....


U mnie kolo 200zl by wyszlo

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Dziewczyny boli mnie gardlo.i ogolnie jestem przeziebiona kupilam syropek i pastylki do ssania czy moge je brać czy to za wcześnie ?
Ja biorę. Chociaż mam trochę starszą Dzidzie. Zawsze najlepiej zapytać lekarza...ale to jest bardzo dobry syrop ratujący nas kobitki w ciąży. Polecam.
Poza tym dużo herbat takich 100% owocowych no. firmy Kawon lub roibos z imbirem. Piłam też sok z Limonki z miodem i jedłam czosnek...(aż mi bokiem wychodził). No i wygrzewaj się!!! Zdrowia życzę [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi za badania w Luxmedzie też ok 240,- wychodzi.
W Diagnostyce ciut taniej ale mojej koleżance w ciąży pomylili próbki krwi i dužo zamieszabia z tym było...wolę nie ryzykować.
Muszę zrobić w następnym tyg.póki mam pieniądze z wypłaty [emoji14]

Imię Milena wezmę pod uwagę bo mi się spodobało.
Kamil fajne ale tak ma mąż na imię...może jeśli dziewczynka to Kamila będzie :)

No a chłopak tylko Maciej mi w głowie...ale będzie trzeba inne poszukać raczej [emoji14]


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
Mamisia, nie wiem jak u ciebie ale u mnie luxmed zleca badania właśnie w diagnostyce ;)
 
Do góry