reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja robie zakupy na cały tydzień w weekend, jak jest mąż. W tygodniu tylko dokupuje co mi ewentualnie braknie. Robię menu na cały tydzień z góry.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Też tak chciałam ale mój mąż nie wie na co będzie miał ochotę jutro więc tylko na planach się skonczylo

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
reklama
Też tak chciałam ale mój mąż nie wie na co będzie miał ochotę jutro więc tylko na planach się skonczylo

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
Ja mam taj samo [emoji53] z mężem. Ale fakt faktem, większe zakupy robię z nim a w tygodniu tylko drobiazgi. Koniec dźwigania już od stycznia [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Później jest jeszcze pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsze zdjęcie z usg, lista imion, jak wygląda mój przyszły pokój, każdy miesiąc ciąży itd

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Do góry