reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja mysle nad tym lezakiem Tiny Love 3w1 do pokoju dziennego. Gabaryty mnie powstrzymuja. Ponoc fajne sa duze kola w koszach Mojzesza, bo jezdza po progach.
 
Dzięki już kursuje.Zalatwiam wszystkie formalności.Ubranka wczoraj poprasowalam.
Jeszcze tylko kupno fotelika i myślę nad koszem Mojzesza i mogę rodzić.
Ja ostatecznie na start zakupiłam młodemu taki kojec, dostawka turystyczna.
Planuję tylko rożek lub kocyk i musi starczyć bo ani finansowo ani gabarytowo nic więcej nie wcisnę do naszego pokoju.
IMG_20180921_100439.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180921_100439.jpg
    IMG_20180921_100439.jpg
    92 KB · Wyświetleń: 465
Ja uwielbiałam rossmanowskie - te z serii Fun&Fit. Teraz mam paczkę jedynek takich. Mamy blisko rossmanna więc w każdej chwili się pojedzie kupić. Dla córki pozostawałam duuuuzo pieluch i pozniej te małe wydawałam, bo nawet nie zużyłam. Więc teraz bez zapasów :)
Zapasy to warto robić jak sie zacznie uzywac 3-4, ja tez oddalam cala paczke pampkow 2, bo juz nie dalo sie mlodego wcisnac. Za to w 3 chodzil naprawde dlugo i kupowalismy hurtem ;)
 
Hej. Dziś już dużo lepiej. Leki działają. Dziś ciśnienie 110/80 :) Lekarz był, wyniki też ok. Także weekend w spa i do domku! A tam leki, odpoczynek i duzo pic. I wrocic na cc w 39tyg. Tyle się dowiedziałam. Przy wypisie dowiem się więcej... Wcisnę się od razu na jakiś termin żeby nie było... Mam nadzieję, że w 38+ cos tam już zrobią.
 
reklama
Do góry