reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ciśnienie... lekarz mnie od razu na oddział wysłał :/
To dobrze, że Cię wysłał bo nie ma co ryzykować . Lepiej jak będziesz pod okiem lekarzy. Wiadomo, że leżenie w szpitalu to nic przyjemnego..
Wszystko będzie dobrze zobaczysz [emoji4]A czy z racji problemów z ciśnieniem będziesz miała cc ?? To jest jakieś wskazanie??
 
reklama
To dobrze, że Cię wysłał bo nie ma co ryzykować . Lepiej jak będziesz pod okiem lekarzy. Wiadomo, że leżenie w szpitalu to nic przyjemnego..
Wszystko będzie dobrze zobaczysz [emoji4]A czy z racji problemów z ciśnieniem będziesz miała cc ?? To jest jakieś wskazanie??
Na razie obserwacja. Zobaczymy. Pierwsza mialam cc, więc teraz pewnie też. Nikt mnie nie zmusi do natural. Może jak wyreguluja to mnie wypuszcza i wroce na cc. Ale tez pewnie wcześniej bedzie z tego powodu
 
Na razie obserwacja. Zobaczymy. Pierwsza mialam cc, więc teraz pewnie też. Nikt mnie nie zmusi do natural. Może jak wyreguluja to mnie wypuszcza i wroce na cc. Ale tez pewnie wcześniej bedzie z tego powodu
Pewnie jeśli tak ma być bezpieczniej to walcz o cc .
Oby się wszystko unormowalo jak najszybciej
 
Pewnie jeśli tak ma być bezpieczniej to walcz o cc .
Oby się wszystko unormowalo jak najszybciej
Lekarz mi (mój) wprost powiedział jak kreciłam nosem na szpital, że... jak mi ciśnienie nagle skoczy i łożysko się odklei, to nawet nie zdążę do szpitala dojechać i będzie po ciąży... Także dalej nie marudziłam i pojechałam na izbę.
 
Lekarz mi (mój) wprost powiedział jak kreciłam nosem na szpital, że... jak mi ciśnienie nagle skoczy i łożysko się odklei, to nawet nie zdążę do szpitala dojechać i będzie po ciąży... Także dalej nie marudziłam i pojechałam na izbę.
No to faktycznie lekarz podał konkretny argument. Też bym na Twoim miejscu nie dyskutowala . W szpitalu będziesz pod ciągle obserwacja więc tak będzie dla Was bezpieczniej , a na kiedy dokładnie masz termin ??
 
Lekarz mi (mój) wprost powiedział jak kreciłam nosem na szpital, że... jak mi ciśnienie nagle skoczy i łożysko się odklei, to nawet nie zdążę do szpitala dojechać i będzie po ciąży... Także dalej nie marudziłam i pojechałam na izbę.

Jak leżałam teraz na patologii to miałam dwie sąsiadki z nadciśnieniem na prawdę z tym nie ma żartów, lekarze bardzo poważnie do tego podchodzili. Czekali tylko aż dziewczyny będą miały donoszone ciąże i cc bo ciagle miały skoki.
 
Jak leżałam teraz na patologii to miałam dwie sąsiadki z nadciśnieniem na prawdę z tym nie ma żartów, lekarze bardzo poważnie do tego podchodzili. Czekali tylko aż dziewczyny będą miały donoszone ciąże i cc bo ciagle miały skoki.
Ja mam 36tyg, czyli ile jeszcze? Mały waży 2900 niby na tym ich sprzęcie.
 
Dziś nie mogłam się dobudzic.Po raz.pierwszy chyba w życiu, nie byłam w stanie wstać z łóżka....
Starszy sam się spakował do szkoły (ma na 11) i zrobił śniadanie.Dal tez jeść maluchowi i zmienił mu pieluchę.Normalnie niby słyszałam ich co robią a nie mogłam się zwlec.Wczoraj na wieczór potwornie spuchlam, dziś niby lepiej ale boje się że znów będę 'wielka'.
 
reklama
Do góry