reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
O ja piernicze. Firma na Madagaskarze !! A przy taśmie produkcyjnej będą stały pingwiny....
Smiechlam [emoji23]
Ja się nigdy nie pytałam o pierwszenstwo bo jakoś mi głupio. Nie lubię zwracać na siebie uwagi. Ale ostatnio na zakupach w biedronce (full ludzi a sklep bez kasy pierwszenstwa) kasjerka otwierając drugą kasę zatrzymała tabun biegnących w stronę jej kasy ludzi i mówi ze Pani w ciąży jest pierwsza wskazując na mnie. Ja z mężem w szoku bo pierwszy raz to mi się zdarzyło :D no ale byłam jej wdzięczna ze mnie zauważyła bo byliśmy z dziećmi na zakupach i juz mocno marudzily w kolejce.
Mi tez glupio prosic o przepuszczenie, a nawet jak mnie przepuszczaja to mowie, ze dziekuje, nie trzeba... Dzis skorzystalam, bo juz o 9 rano bylo tak goraco, ze nawet klima w biedrze nie pomogla, a ludzi tlum... Jak podeszlam do kasy, to w myslach sie modlilam zeby mnie ktos przepuscil i udalo sie :)
Niestety juz jest spokój na forum. Laska zielinskakasia juz sie nie odzywa tu i po tym jak przestalam pisac na wiadomości prywatnej stworzyla nowe konto o nazwie reskaa i z niego mi na każdym wątku daje negatywne oceny. Czuje sie obserwowana, bo nie mogę nic napisać, bo może być to użyte przeciwko mnie. Dziewczyna jest chora psychicznie... Wiec na razie będę pisac tylko na naszym prywatnym.
Masakra...
 
U nas dziś skwar był już o 8mej rano...
Nawet mi za gorąco.Siedze jak wampir przy zawiniętych roletach z otwartymi oknami.

Chce mi się coli.Rozpaczliwie.Ale nie pójdę w życiu w taka gorączkę.

Moja teściowa wczoraj napisała mi smsa, że jak chce to może wpaść mi.pomoc.Az niedowierzalam i czytam trzy razy.Potem mnie olsnilo.Maz w t tygodniu zjeżdża na urlop,.więc nie o pomoc chodzi tylko chce się zwalić w gości.
Hehe głupia ja, ale w.koncu skojrzaylam.
Powiedz ze bardzo chetnie.... np w kolejnym tyg zapraszasz...bo w tym tyg teraz akurat maz ma urlop i Ciebie bedzie mial kto odciążyć... a jak chce pomóc to super zapraszasz za 2 tyg :)
 
N pisałam z administracja i co z tego jak zalozyla nowe konto :/ nie chce wam narzucać przejdcie na prywatny ale ona czyta nasz watek aby oceniać moje wpisy. I tak robi na każdym wątku na który pisałam.

Dobra. Bo robi się dziwnie i bez sensu żebyś się nie udzielała.
Ja jestem za tym żebyśmy przeniosły się wszystkie na zamknięte. Bo chyba już żadna Mamusia nie dojdzie ?
Tylko trzeba ogarnąć dostępy dla Mamuś czy są wszystkie, które znamy etc.
Ale to ja rzucam pomysł.
Co sądzicie ?
 
Myślę, że prędzej admin, ale takie fałszywe konta można tworzyć i tworzyć :(
Jeszcze mam 400 wiadomosci do nadrobienia.. widze ze cos sie dzieje.. jakies falszywe konto... ale nie doczytalam jeszcze co zrobilo..... i widze ze zielinskakasia dsje w komentarzach ze niemadre.... ktos nowy albo doszedl albo podczytuje i tak klika nam
 
| dostałam powiadomienie,więc uprzedzę z góry co tu robię | Dziewczyno, to ja zgłosiłam Cię do administracji, za bezpodstawne oskarżenia w moją stronę i obrazę.

Post, po którym tak na mnie najechałyście usunęłam i naprawdę, nie chce Wam się wtryniać tu. Pozdrawiam i obiecuję że bez wywoływania mnie nie pojawię się tu sama.
Jakie powiadomienie dostałaś jak nikt Cię w poście nie oznaczyl? Ani nie cytowal? Bezpodstawne oskarżenia? Widzieliśmy co wczoraj wypisywalas do Emol na priv więc daruj takie gadanie
 
Super ze masz rękę do takich słodkości :D to dla córeczki będzie? Moja mama aktualnie robi takie laleczki z długimi kończynami i w roznokolorowych sukienkach (ja sie na tym kompletnie nie znam i nie pamiętam nazwy ale pewnie wiesz o jakie chodzi) i juz zastanawia się jaką wnuczce zrobić :)

Nie mam pojęcia o jakie chodzi prawdę mówiąc ;)
Nie wiem czy dla córeczki czy go na sprzedaż wystawie.Nim będzie się bawiła to minie sporo czasu.pewnie....
 
reklama
Do góry