reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dokładnie takie jak w załączniku. Bezpodstawne, bo to co pisałam z tą kobietą to jedno, a to, o co dziś mnie oskarżyła, to drugie. Mam nadzieję, że temat się zakończy, bo naprawdę, nie mam interesu w tym żeby się z Wami kłócić.

Przestań subskrybować wątek to przestaną do Ciebie powiadomienia przychodzić. Napisałaś tu posta wiec będziesz dostawać powiadomienie za każdym razem jak któraś z nas coś napisze.
 
reklama
Dokładnie takie jak w załączniku. Bezpodstawne, bo to co pisałam z tą kobietą to jedno, a to, o co dziś mnie oskarżyła, to drugie. Mam nadzieję, że temat się zakończy, bo naprawdę, nie mam interesu w tym żeby się z Wami kłócić.
[emoji23] Gdybyś odznaczyła nasz temat z obserwowanych, to nie miałabyś żadnych powiadomień, tak to dostajesz powiadomienie za każdym razem jak ktoś COKOLWIEK tutaj napisze. Więc może przestań obserwować i nie wchodź tutaj? Był spokój do kiedy się nie pojawiłaś i w każdym poście zapowiadasz, że znikasz, a dalej tu wchodzisz. Po co?
 
| dostałam powiadomienie,więc uprzedzę z góry co tu robię | Dziewczyno, to ja zgłosiłam Cię do administracji, za bezpodstawne oskarżenia w moją stronę i obrazę.

Post, po którym tak na mnie najechałyście usunęłam i naprawdę, nie chce Wam się wtryniać tu. Pozdrawiam i obiecuję że bez wywoływania mnie nie pojawię się tu sama.
Nie dostałaś powiadomienia bo bym musiała zrobić @ przy twojej nazwie. Wiec w tym momencie sama sie wsypalas ze nasz czytasz. A poza tym @aniaslu wie o calej sytuacji. Napisała ze będzie cie miała na oku. Mam screeny jak do mnie sie odzywasz, jak mnie śledzisz na innych wątkach aby wystawiać ocenę. To jest prześladowanie. Widzę wszystko co wystawiasz... Myślisz ze tego nie widac? I jak dla mnie to jest choroba bo mi by się nie chciało zakladac nowego konta i dalej oceniać i szpiegować...
 
Ostatnia edycja:
Dobra. Bo robi się dziwnie i bez sensu żebyś się nie udzielała.
Ja jestem za tym żebyśmy przeniosły się wszystkie na zamknięte. Bo chyba już żadna Mamusia nie dojdzie ?
Tylko trzeba ogarnąć dostępy dla Mamuś czy są wszystkie, które znamy etc.
Ale to ja rzucam pomysł.
Co sądzicie ?

Ja odniose sie do tego na zamknietym już....
 
No to zaczynamy
 

Załączniki

  • 05A58FCF-99F9-4DC1-8EE4-9BCCC7A06759.jpeg
    05A58FCF-99F9-4DC1-8EE4-9BCCC7A06759.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 143
Upadki są problematyczne u niemowląt.Starsze dzieci mają zarośnięte ciemiączka i umieją już 'lepiej upadac' jakkolwiek dziwnie to brzmi.
Mój duży ma poodziera e całe.nogi.
Młodszy siniaki na kolanach (od wdrapywanie się z basenu) i na czole bo biegał po podwórku a potem właził nogami na jeździk....
Aż się boje jak będzie wyglądało to trzecie...

U nas chyba trochę lepiej niż wczoraj.Zrobilam obiad, odpoczywam.Po południu mam w planach basen z chłopakami, ale to pewnie o 17najwczesniej, a ja się odprężam...Głową już jest, teraz ciałko.Ciekawe czy ktoś z Was zgadnie kto to?
Paszczak z muminkow? :D
 
reklama
Do góry