reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam schowana w czelusciach szafy 'koszulkę', w której rodziłam córkę. Miałam wywalić, ale nie ubrudziłam jej, ani nic. Kupiłam w lumpie za kilka zeta, wygląda trochę jak ręcznik z rzepem na piersi. Takie jakby pokąpielowe coś :D ale mega wygodne i jak kladli córkę na piersi to tylko rzep odpielam i owinelam nas obie. Jakoś tak mi było lepiej niż w zwykłej koszulce, która musiałabym podwinac pod szyję. Taka namiastka prywatności ;)
 
reklama
Takie i inne.Mam już cała skrzynie tego.Kiedys jeździłam na jarmarki, teraz po przeprowadzce i z małym Nikosiem już sobie odpuściłam.
Myślałam żeby zrobic jakiś FP na Fejsie, ale nie umiem nawet nazwy wymyśleć tak więc pomysł nadal leży w odmętach umysłu.
Szkoda zmarnować taki talent. Chociaż przy dzieciach pewnie brakuje czasu na hobby. Ale takie rzeczy teraz są w cenie.
 
Dziewczyny w czym planujecie rodzic ?
Stara koszula
Tiszert męża
Jednorazowa koszula?


Potem rozumiem ze koszule podwijają do góry i kładą dziecka na brzuch albo rozcinają z tego co położna mówiła wiec chyba nie ubieranie tych kupionych koszul do karmienia na poród ?
Ja biorę taką starą, którą od razu po wrzucę. Tak samo robiłam podczas pierwszego porodu :)
 
Dziewczyny w czym planujecie rodzic ?
Stara koszula
Tiszert męża
Jednorazowa koszula?


Potem rozumiem ze koszule podwijają do góry i kładą dziecka na brzuch albo rozcinają z tego co położna mówiła wiec chyba nie ubieranie tych kupionych koszul do karmienia na poród ?
Koszula do karmienia z poprzedniego razu :) rozepne
guziki i cała klatka aż do pępka odsłonięta ;) z Wiktorkiem myślałam że to się wszystko tak brudzi przy porodzie, ale akurat u mnie ani grama krwi ani niczego innego nie było na koszuli.
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie w lux med. Wszystko ok, szyjka delikatnie się skrocila ale jest ok, zamknięta. Wody płodowe i łożysko też.
Dzisiaj 31+5.waga 1641g.


Moje koszmarne niedzielne samopoczucie wynikało najprawdopodobniej z obrócenia się dziecka, bo dzisiaj siedzi już głową w dół. Mam nadzieje ze tak zostanie, mimo Cc.

Wydaje mi się przyrost wagi nie jest jakiś duży, ale lekarz powiedział że ok i że bobas raczej większy niz 3.5 kg nie będzie.
A ja mam ubranka na 62 :crazy:


Kochana super wieści ! A waga była by w sam raz :-)
62 to przyda się trochę później a dokupisz trochę 56 i będzie dobrze.
 
Niestety juz jest spokój na forum. Laska zielinskakasia juz sie nie odzywa tu i po tym jak przestalam pisac na wiadomości prywatnej stworzyla nowe konto o nazwie reskaa i z niego mi na każdym wątku daje negatywne oceny. Czuje sie obserwowana, bo nie mogę nic napisać, bo może być to użyte przeciwko mnie. Dziewczyna jest chora psychicznie... Wiec na razie będę pisac tylko na naszym prywatnym.
 
Spokojnie, nie denerwuj się. Niestety wypadki się zdarzają i jeszcze nie raz zdarzą, żaden rodzic nie doprowadza do takich zdarzeń celowo! Także nie daj sobie wmówić winy. A jak mąż taki mądry to niech on sie zajmuje Małą a Ty jak się źle czujesz to odpoczywaj.
Otoz to! Niech sie tata zajmie, a mama odpocznie :)
Dziewczyny w czym planujecie rodzic ?
Stara koszula
Tiszert męża
Jednorazowa koszula?


Potem rozumiem ze koszule podwijają do góry i kładą dziecka na brzuch albo rozcinają z tego co położna mówiła wiec chyba nie ubieranie tych kupionych koszul do karmienia na poród ?
Ja zanim poszlam na porodowke, to lezalam kilka godzin na patologii w swojej koszuli, jak kazaly mi isc na porodowke, to daly szpitalna koszule (mimo tego, ze na stronie szpitala jest info ze rodzi sie w swojej )
 
reklama
Niestety juz jest spokój na forum. Laska zielinskakasia juz sie nie odzywa tu i po tym jak przestalam pisac na wiadomości prywatnej stworzyla nowe konto o nazwie reskaa i z niego mi na każdym wątku daje negatywne oceny. Czuje sie obserwowana, bo nie mogę nic napisać, bo może być to użyte przeciwko mnie. Dziewczyna jest chora psychicznie... Wiec na razie będę pisac tylko na naszym prywatnym.


Ojej przykro mi czy moderatorzy . @Szalona 29 może to jakoś ogarnąć takie konto ?
Wiem, że może po adresie IP można?
Tylko nie wiem czy jest to możliwe w ogóle.
Zawsze możemy się przenieść wszystkie na zamknięte forum.
Może to jest ten moment ?
 
Do góry