reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Niestety juz jest spokój na forum. Laska zielinskakasia juz sie nie odzywa tu i po tym jak przestalam pisac na wiadomości prywatnej stworzyla nowe konto o nazwie reskaa i z niego mi na każdym wątku daje negatywne oceny. Czuje sie obserwowana, bo nie mogę nic napisać, bo może być to użyte przeciwko mnie. Dziewczyna jest chora psychicznie... Wiec na razie będę pisac tylko na naszym prywatnym.
A ja nie mam prywatnego [emoji20] można do Was tam dołączyć? Swoją drogą to z tą dziewczyną na prawdę coś nie tak.
 
Dobra. Bo robi się dziwnie i bez sensu żebyś się nie udzielała.
Ja jestem za tym żebyśmy przeniosły się wszystkie na zamknięte. Bo chyba już żadna Mamusia nie dojdzie ?
Tylko trzeba ogarnąć dostępy dla Mamuś czy są wszystkie, które znamy etc.
Ale to ja rzucam pomysł.
Co sądzicie ?
Mnie nie ma [emoji20] gdzie trzeba złożyć petycję? [emoji4]
 
reklama
Do góry