reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak ja usiadłam sobie na dworze i patrzyłam na ten piękny księżyc:tak: i nagle patrzę coś się do mnie skrada, pomyślałam że to kot:unsure: ale patrze a tu taki długi ogon :eek: cholera lis do mnie przyszedł to ja w nogi do domu :surprised: wyszłam na taras z drugiej strony a on znowu do mnie i tak przez godzine ganialam się z lisem zamiast księżyc oglądać:rofl2: wlazł na podwórko i nie umiał wyjść:szok: ale się strachu najadlam:shocked2:
Ło matko! Juz widze jak ja bym spierniczala [emoji33]
 
reklama
Dzień dobry,
dzisiaj kolejny upalny dzień:crazy:
W nocy pobolewal mnie brzuch, chyba wnętrzności są mocno skopane. I do tego maluszek się rusza i rozciąga i twardnieje mi wtedy brzuch. Dzisiaj i jutro zamierzam odpoczywać i nic nie robić.


Czy któraś z was kupuje zabawki emitujące biały szum? Te szummisie. Zastanawiałam się czy to się w jakikolwiek sprawdza.
 
Ja już dzisiaj grzybków nazbieralam:D
20180728_075531.jpg
 

Załączniki

  • 20180728_075531.jpg
    20180728_075531.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 324
Czy któraś z was kupuje zabawki emitujące biały szum? Te szummisie. Zastanawiałam się czy to się w jakikolwiek sprawdza.

My puszczaliśmy biały szum z telefonu. Wszystkie możliwe dźwięki, wszystkie poziomy głośności i nic nie pomagało naszej córce zasnąć... Miała te dźwięki gdzieś. Za to my robiliśmy się od razu senni [emoji1] Niby na większość dzieci to działa, ale może warto najpierw sprawdzić puszczając taki dźwięk z telefonu?
 
Dzień dobry,
dzisiaj kolejny upalny dzień:crazy:
W nocy pobolewal mnie brzuch, chyba wnętrzności są mocno skopane. I do tego maluszek się rusza i rozciąga i twardnieje mi wtedy brzuch. Dzisiaj i jutro zamierzam odpoczywać i nic nie robić.


Czy któraś z was kupuje zabawki emitujące biały szum? Te szummisie. Zastanawiałam się czy to się w jakikolwiek sprawdza.
Ja uzywalam szumu z aplikacji na telefonie i u nas bomba, zreszta moj do 2 lat zasypial przy szumie ;) Ale szumisia nie kupuje, moja siostra ma i on tak jakos dziwnie szumi, na jej syna nie dziala wcale i uzywa suszarki..
 
Dzień dobry,
dzisiaj kolejny upalny dzień:crazy:
W nocy pobolewal mnie brzuch, chyba wnętrzności są mocno skopane. I do tego maluszek się rusza i rozciąga i twardnieje mi wtedy brzuch. Dzisiaj i jutro zamierzam odpoczywać i nic nie robić.


Czy któraś z was kupuje zabawki emitujące biały szum? Te szummisie. Zastanawiałam się czy to się w jakikolwiek sprawdza.

Ja dostałam szumisia od przyjaciół. Im się bardzo sprawdził przy synku wiec kupili i nam. :)
 
Masz rację, zobaczę najwyżej włączę oczyszczacz powietrza na full i on wtedy szumi.
Najgorzej że o mnie wtedy też usypia, liczę że moje dziecko będzie spiochem po rodzicach :-)

A jak co to kupię szummisia.

My puszczaliśmy biały szum z telefonu. Wszystkie możliwe dźwięki, wszystkie poziomy głośności i nic nie pomagało naszej córce zasnąć... Miała te dźwięki gdzieś. Za to my robiliśmy się od razu senni [emoji1] Niby na większość dzieci to działa, ale może warto najpierw sprawdzić puszczając taki dźwięk z telefonu?
 
Dzień dobry,
dzisiaj kolejny upalny dzień:crazy:
W nocy pobolewal mnie brzuch, chyba wnętrzności są mocno skopane. I do tego maluszek się rusza i rozciąga i twardnieje mi wtedy brzuch. Dzisiaj i jutro zamierzam odpoczywać i nic nie robić.


Czy któraś z was kupuje zabawki emitujące biały szum? Te szummisie. Zastanawiałam się czy to się w jakikolwiek sprawdza.
Ja mam szumisia. Z pierwszym synkiem się nie sprawdzalo (ale też nie było problemów ze snem) przy drugim synku nas uratował. Do dziś zdarza się nam nad ranem go włączyć (syn przeszło 8, 5 miesiąca ma)
 
reklama
My puszczaliśmy biały szum z telefonu. Wszystkie możliwe dźwięki, wszystkie poziomy głośności i nic nie pomagało naszej córce zasnąć... Miała te dźwięki gdzieś. Za to my robiliśmy się od razu senni [emoji1] Niby na większość dzieci to działa, ale może warto najpierw sprawdzić puszczając taki dźwięk z telefonu?
U nas nie tyle ten szum usypia co po prostu "utrzymuje" dłużej sen. Bez szumu syn budzi się częściej, czasami przy drobnym halasie a czasami też w ciszy. Przy wlaczonym szumie pobudek jest mniej :D
 
Do góry