reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gorąco znowu. Mąż odsypia bo o 1w nocy wrócił z delegacji. Michał śpi.
Ja już po porannej kawie.
Na 9 jadę spotkać się z gościem od naszych mebli kuchennych...a później mam nadzieję na leniwy dzień chociaż w ogródku i na budowie jest co robić :/
 
reklama
Moja mam mi to samo powiedziała że chłopaki wolą wcześniej niż dziewczyny. Ja razem z siostra przenoszone.
U mnie w rodzinie z kolei odwrotnie :D dziewczyny praktycznie zawsze wcześniej (ja moja urodziłam w 38tc) a chłopaki w terminie lub najczęściej po.
Córka dała pospać do 8ej[emoji50] mąż nawet nie chrapal, materac na ziemi chyba przestał mi przeszkadzać, a dzisiaj W KOŃCU składamy łóżko i znowu się będę do nowego przyzwyczajać [emoji23] miłego dnia!
 
U mnie w rodzinie z kolei odwrotnie :D dziewczyny praktycznie zawsze wcześniej (ja moja urodziłam w 38tc) a chłopaki w terminie lub najczęściej po.
Córka dała pospać do 8ej[emoji50] mąż nawet nie chrapal, materac na ziemi chyba przestał mi przeszkadzać, a dzisiaj W KOŃCU składamy łóżko i znowu się będę do nowego przyzwyczajać [emoji23] miłego dnia!
A ile się na takie łóżko czeka?
Czy wy składanie dopiero teraz bo wcześniej nie chcieliście w trakcie remontu?
 
No u Ciebie ta położna wcześniej to taka spokojniejsza ciąża myślę...zależy jeszcze pewnie od położnej co z niej za człowiek.
W mojej przychodni dziwna ta babka. Przynajmniej jak do Michaśka przyjeżdżała to ja z nią kontaktu nie złapałam.
A jak zapiszę do Lublina to nie wiem czy ona te 25km dojedzie...a nie wiem ile ja w stanie będę do niej jeździć.
Chyba,sobie daruję.
Mi się wydaje że im się opłaca dojeżdżać. U nas jest walka o pacjentke [emoji1] moja 20 km dojeżdża A wiem że nie ma do mnie najdalej.
 
Oglądacie zaćmienie księżyca? U nas super widać. Księżyc jest ciemny, prawie bordowy.
Tak ja usiadłam sobie na dworze i patrzyłam na ten piękny księżyc:tak: i nagle patrzę coś się do mnie skrada, pomyślałam że to kot:unsure: ale patrze a tu taki długi ogon :eek: cholera lis do mnie przyszedł to ja w nogi do domu :surprised: wyszłam na taras z drugiej strony a on znowu do mnie i tak przez godzine ganialam się z lisem zamiast księżyc oglądać:rofl2: wlazł na podwórko i nie umiał wyjść:szok: ale się strachu najadlam:shocked2:
 
Tak ja usiadłam sobie na dworze i patrzyłam na ten piękny księżyc:tak: i nagle patrzę coś się do mnie skrada, pomyślałam że to kot:unsure: ale patrze a tu taki długi ogon :eek: cholera lis do mnie przyszedł to ja w nogi do domu :surprised: wyszłam na taras z drugiej strony a on znowu do mnie i tak przez godzine ganialam się z lisem zamiast księżyc oglądać:rofl2: wlazł na podwórko i nie umiał wyjść:szok: ale się strachu najadlam:shocked2:
O masz, jeszcze lisa brakowało. Na nie trzeba uważać bonto często ma wscieklizne.
 
reklama
Ja też powinnam mieć wizytę 1 w środę ale położna u lekarza mi doradzila żeby się zapisać na czwartek, bo mój gin wraca z urlopu po dwóch tygodniach i powiedziała, że będzie masakra z pacjentami także jej posluchalam i idę 2sierpnia:)
 
Do góry