reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mi mama powtarza caly czas, ze do października to nie wytrwam. Stawia na końcówkę września. Śmieje się, ze chłopaki lubią wcześniej, a dziewczyny wolą dłużej posiedziec w brzuszku :D
Moja mam mi to samo powiedziała że chłopaki wolą wcześniej niż dziewczyny. Ja razem z siostra przenoszone.
 
reklama
Dzień dobry mamusie.
Mój mąż dał czadu nad ranem z chrapaniem od 5.00 że go wygonilam do drugiego pokoju ale co z tego jak już zasnąć nie mogę [emoji53]
Głodna jestem, mała się obudziła jak pilot spadł mi na podłogę i teraz ma poranną gimnastykę. Od wczoraj powoli stwierdzam że nie wszystkie ruchy należą do przyjemnych .... oczywiście dalej mnie cieszą ale już powoli zaczyna boleć.
Chyba idę się wykąpać zrobię siusiu do pojemnika i pójdę na badania. Po południu drzemka i jakoś dam radę. Miłego dnia.
Dziś w nocy przy otwartym na oścież oknie nawet troszkę zmarzłam [emoji6]
A chrapanie słyszę z drugiego pokoju idę bo obudzić [emoji38]
Mój mi wczoraj dawał taki koncert nad uchem....z nim tyle dobrze że piłuje chwilę i cisza nie chrapie całą noc. Też śpimy przy otwartym na oścież oknie i taki przyjemny chłodek był. zwłaszcza że wczoraj u nas trochę popadało [emoji120] [emoji120] co do gimnastyki Bejbika to mój często leży w poprzek i jak zawali gdzieś pod żebra to mi się robi czarno przed oczami. Ale już wole jak boli niż jak się za długo nie gmyra bo wtedy panikuje [emoji15] [emoji15]
 
Może to cie nie ucieszy, ale ja np. miałam w pierwszej ciąży skurcze codziennie od początku 7 miesiąca, w 9 jak miałam ktg to zawsze je było ładnie widać i miałam i tak wywoływany poród na początku 42 tygodnia [emoji6] Ale moja szyjka jest nienormalna i nie lubi się rozwierać.
O to to. Ja również miałam od 7 miediscs regularne skurcze a poród wywolywany 2 dni po terminie aby juz nim tak nie cisnęło. Dopiero po przebiciu pęcherza zaczęła sie akcja. Bo on sam nie chcial pęknąć. A tez lekarz mowil ze na pewno wczesniej urodzę. :)
 
Jak to jest że do Ciebie położna przyszła. Zapisałam już malucha do konkretnej przychodni?
Ale malucha sie zapisuje jak się urodzi a nie teraz. Skąd masz wziac ksiazeczkw zdrowia... Pesel... Wychodzicie ze szpitala i tata w ciagu kilku dni ogarnia urząd aby dzicko dostalo pesel i potem przychodnie i umawia na wizytę pogadankowa w sprawie szczepień.
 
Nie jestem pewna czy to tylko o skurcze chodzi. Moj gin kazal mi robić ktg, bo mowil ze to jest doskonaly wyznacznik ogolnego stanu dziecka, na usg nie wszystko wylapiesz, dopiero razem z ktg daja caly obraz tego jak dziecku jest w brzuchu.
No ale jak lekarz nie zleci to co po biednej ciężarnej... Ma tam chodzić i sie wykłócać chce chce ktg bo tak na forum dziewczyny pisaly? Tak jak pisałam wszystko zalezy od placówki lekarza i pacjentki.
 
Ja tez juz z polozna sie spotkalam. W poprzedniej ciazy w ogole nie czulam takiej potrzeby, a teraz z twinsami czuje duza :)
One maja blok spotkan tematycznych do przeprowadzenia, ustalalysmy co mnie interesuje i myske, ze kilka razy sie spotkamy. W teorii do ktoregos tc jest 1 spotkanie w tyg., a po ktoryms tyg. 2 spotkania.
Ja jezdze do niej, poki moge (znaczy raz bylam poki co :) ).
One tez KTG robia. Ale chyba za drobna oplata juz :(

A tak btw, wiecie, ze od czerwca juz mozna dzieci przez net rejestrowac? :) Nie trzeba biegac do urzedu. Tylko konto na ePuap trzeba miec.
 
reklama
Ja tez juz z polozna sie spotkalam. W poprzedniej ciazy w ogole nie czulam takiej potrzeby, a teraz z twinsami czuje duza :)
One maja blok spotkan tematycznych do przeprowadzenia, ustalalysmy co mnie interesuje i myske, ze kilka razy sie spotkamy. W teorii do ktoregos tc jest 1 spotkanie w tyg., a po ktoryms tyg. 2 spotkania.
Ja jezdze do niej, poki moge (znaczy raz bylam poki co :) ).
One tez KTG robia. Ale chyba za drobna oplata juz :(

A tak btw, wiecie, ze od czerwca juz mozna dzieci przez net rejestrowac? :) Nie trzeba biegac do urzedu. Tylko konto na ePuap trzeba miec.
No u Ciebie ta położna wcześniej to taka spokojniejsza ciąża myślę...zależy jeszcze pewnie od położnej co z niej za człowiek.
W mojej przychodni dziwna ta babka. Przynajmniej jak do Michaśka przyjeżdżała to ja z nią kontaktu nie złapałam.
A jak zapiszę do Lublina to nie wiem czy ona te 25km dojedzie...a nie wiem ile ja w stanie będę do niej jeździć.
Chyba,sobie daruję.
 
Do góry