reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny ! Szyjka po usg na jednak 3.91 cm A nie 2 jak twierdzili po ręcznym sprawdzaniu. Zamknięta bez cech niewydolności :) nadal mi twardnieje troszkę brzuszek ale oni mówią ze jest dobrze :) jutro wychodzę :D

Edit. Mała jednak zostanie jeszcze w moim brzuszku i to jest najwazniejsze ! <3
No to pieknie! :) mala wie, ze jeszcze nie jej czas i na pewno posiedzi z nami do terminu :)swoja droga nie rozumiem jak recznie mozna spr dlugosc szyjki...ze miekka to ok, ale przeciez ona jest zamknieta wiec tylko z jednej strony do macania.
 
reklama
noooo ja po zakupach dzieciowych w rossmanie ;) 150zł poszło! no i zamówiłam w końcu wyprawkę z allegro (świat dziecka) za łączną sumę.... 808,21zł... (w tym niecałe 200zł siostry ;) ) także jakieś 95% wyprawki powiedzmy że już mam ;)
któraś ostatnio wstawiała listę z linkami w aptece gemini, z przykrością stwierdzam że tam w cale tak tanio nie mają! np podpaski poporodowe (te bella mama) w rossmanie są akurat w promocji za 3,99zł za paczkę, a podkłady jednorazowe taniej są w świat dziecka z allegro, krem na każdą pogodę NIVEA w tej samej cenie w rossmanie.... miałam w tej aptece również robić zamówienie, ale chyba jednak się nie opłaca, my też mamy tanią sieć aptek na miejscu, więc chyba gemini sobie daruję ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za odp odnośnie smoczka i kiecki :) Smoczek mam zamiar mieć na wszelki wypadek,to pewnie jest to co piszecie-taki spokój wewnętrzny,zabezpieczenie..
Co do kiecki to zamówiłam tę białą. Ja wiem,że kolor może i kontrowersyjny,ale trudno,zobaczę co przyjdzie i najwyżej odeślę.
Jesli będzie dobra to może zostawię i dodatki czarne dam. I niestety(tak jak któraś z was pisała) ciąza ma swoje prawa,a ja się nie mieszczę serio w nic. Albo mnie ściska w brzuchu,albo w cyckach...
Odnośnie obrazy panny młodej to ja to od jakiegoś czasu mam gdzieś. Byłam w zeszłym roku na weselu,gdzie młoda życzyła sobie,żeby panie były w kolorach: granat,odcienie żółtego,czerwień. Żadnych innych. Ja akurat i tak miałam mieć czerwoną,ale kilka osób olało kompletnie :D
 
O widzisz a mi te bokserki bardzoej do gustu przypadły i przyznaję, że po cesarce dłuugo z nich korzystałam bo wszystkie inne mnie urażały w bliznę.
Generalnie noszę rozm.36
wtedy wzięłam 4szt L/XL z canpola
i teraz taki sam zestaw zamawiam.Zobacz załącznik 880625
Dobrze,ze piszecie o tych rozmiarach...balam sie ze najwieksze bede musiala trzymac, zeby nie spadly, ale w takim razie tez zamowie L.
 
Dziewczyny ! Szyjka po usg na jednak 3.91 cm A nie 2 jak twierdzili po ręcznym sprawdzaniu. Zamknięta bez cech niewydolności :) nadal mi twardnieje troszkę brzuszek ale oni mówią ze jest dobrze :) jutro wychodzę :D

Edit. Mała jednak zostanie jeszcze w moim brzuszku i to jest najwazniejsze ! <3
Bardzo sie ciesze, ale nie szalej po wyjsciu, uwazaj na Was!
 
[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] Boże jak to zabrzmiało [emoji24][emoji24][emoji24] A gdzie w tym wszystkim prywatność? Dyskrecja ? Już nie wyobrazm sobie wkładanie tych pieluch między nogi i spacerowania po oddziale [emoji24][emoji24][emoji24]
Czemu bycie mama wiąże się z takim "przyjemnościami" sory ale to moja pierwsza ciąża i mnie to przeraża. Ja wstydliwa jestem [emoji15]

Yyy jaka prywatnosc na porodówce.... :)
Zero.....no moze troche... u nas nawet po porodzie pierwsza dobę bez gaci kazali lezec.... cycki co chwila do karmienia na wierzchu...podczas. gdy 5 osob obcych wizytujacych jest w sali.... jedni sie gapia.. faceci.....inni nie..... ja rodzilam od piatku do niedzieli..to miedzy nogi wszystkie.zmiany personelu ze szpitala mi zagladaly w majtki...
Jak juz mialam 10 cm i parlam to 5 osob stalo miedzy moimi nogami..!!.. inni przechodzili obok.....bo obok druga tez rodzila.... cejrowski w tv leciał.... :) hehe ale ten chyba nie widzial mojego krocza :)

Tez ogolnie wstydliwa jestem... ale jak boli bo rodzisz to na prawde Ci wszystko jedno...

Oni kilkanascie pipek dziennie ogladaja... oni w ciagu 8 h.. co 5~10 minut jakies.krocze widzą...


Chyba ze jakis ekstra tatulaz tam masz ..albo zamiast kremu nawilzajacego po goleniu użyjesz brokatu.. to furore zrobisz... :) :) :)
 
Dziewczyny,a jakie jest Wasze doświadczenie w szpitalu ze smokami,tymi do ciumkania?
Z jednej strony słyszałam,że krzyczą jak się dziecku daje,z drugiej-jak bardzo płacze mimo,że nakarmione to pozwalają dawać
Ja nawet nie biore...a nie biore bo nie kupie.... jak zaplacze to przytule.. :) albo będę spowijac zeby mial ciasniej jak w brzuszku...
W brzuchu dziecko smoczka nie ma... co to smoczek? :)
 
reklama
To tez od szpitala zalezy. Przy pierwszym porodzie personel nieprzyjemnie wspominam. Niby nic mi nikt nie zrobił ale brakowało tam empatii, zrozumienia no i właśnie to dotykanie/obmacywanie piersi nieprzyjemne było. A przy drugim (w innym miescie) no cud kobiety same :D pomagały, doradzaly, nawet zartowaly. Takie dobre ciocie tylko spotkałam :D a i przy piersiach zawsze zapytaly czy moga dotknac, robily to tez bardzo delikatnie.

To w 1 szpitalu złapala mnie za cyca jak za krowe dojną :)
 
Do góry