reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Szczerze mówiąc wystarczy, że ktoś ma kamerkę w samochodzie, która włącza się przy ruchu na zewnątrz, nawet jak jest wyłączona. I za wszelakie rysowanie, przebijanie kół i inne jesteśmy pociągnieci do odpowiedzialności. To jest niszczenie mienia, no kurcze...
Zawiesić tabliczkę 'wyjazd nie zastawiac'. Każdorazowo telefon na straż miejska. Powietrze od biedy można spuścic, ale do tego jest potrzebny kompresor. Ale za każde uszkodzenie samochodu możemy ponieść konsekwencje...
No ja jestem cykor, nie odwazylabym się [emoji14] ale ja to nawet nie odezwę się w kasie z pierwszenstwem bo mi głupio.
 
reklama
Rozleniwia.... ..dlatego paluszkow w tyl3k tez sie nie wjlada...dlatego lepsze sa te cwiczenia.. z uginaniem kolan... proste... pierdy same wychodzą...i to szybko :) jest to zarazem forma masazu i ćwiczeń...
Moj maz to mistrz w tej metodzie :D mi to uginanie nozek nigdy nie wychodzilo, jakos za delikatnie to robilam bo się bałam :/ za to mąż chwila moment, gazy wyleciały a dzieci przestawaly płakać :)
 
Szczerze mówiąc wystarczy, że ktoś ma kamerkę w samochodzie, która włącza się przy ruchu na zewnątrz, nawet jak jest wyłączona. I za wszelakie rysowanie, przebijanie kół i inne jesteśmy pociągnieci do odpowiedzialności. To jest niszczenie mienia, no kurcze...
Zawiesić tabliczkę 'wyjazd nie zastawiac'. Każdorazowo telefon na straż miejska. Powietrze od biedy można spuścic, ale do tego jest potrzebny kompresor. Ale za każde uszkodzenie samochodu możemy ponieść konsekwencje...
Ja bym jednak oklejala naklejkami z karniakami w widocznych miejscach, niech sie pacany chociaz namecza zeby sie ich pozbyc. Wiele razy nie moglam wozkiem przejechac chodnikiem bo tak debile potrafia parkowac, ze musialam ulica omijac w centrum miasta :/ maz mnie zaopatrzyl w naklejki i chociaz mialam satysfakcje :p
 
Dziewczyny,mam pytanie:D
Czy ta sukienka nadaje się na wesele?
Link do: Sukienka ciążowa na uroczyste okazje
Chodzi oczywiście o biel...Wiem,że biel zarezerwowana dla młodej,ale no mam dylemat bo podoba mi się

Sukienka bardzo ładna, chociaż ja jako Panna Młoda bym się chyba delikatnie poirytowała tak jasną sukienką u siebie a weselu.

Dobrze, ze to piszesz. Moze to glupie ale ja sie właśnie tego boje, ze nie poczuje tej milosci odrazu...

Mam to samo! Zwłaszcza, że jakoś tak tej ciąży już nie przeżywam i się nią tak nie jaram. Wyprawki jeszcze nie mam, przez całą ciąże miałam chwilowo tylko 2 razy USG. A znajoma, która ma 4msc młodszą ciążę była na USg juz z 6 razy i już kupiła pierwsze śpiochy :O
Poczułam się jakbym za bardzo to wszystko olała...

Mąż dzisiaj ma wolne od jazdy autobusem Ale idzie do drugiej pracy. Na szczęście tak sobie poprzestawial że 9-13 i będzie w domu przez większość dnia. Młody mniej więcej o 11-12.30 ma drzemkę.
Mąż chciałby gdzieś isc itd. Myślałam o basenach inflandzka. Mały by sobie popluskal, ja bym poopalala nogi i ewentualnie stopy zmoczyla.
Boję się trache że jakaś infekcje dostanę Ale z drugiej strony na zakrutym basenie też można dostać a mówią że pływanie pomaga w ciąży i kobiety chodzą. Co myślicie? Czy jakaś mama warszawska może się też zbiera?

Ja na basenie byłam raz i potem wyszły mi liczne bakterie w moczu...Może to przypadek?
Co jak co basen zdecydowanie odpręża. Pod tym względem moge polecić ;)

Dokładnie. Nam położna starej daty przy córce mówiła, że jak będzie problem z kupa, to 'pomerdac termometrem w odbycie i wyjdzie'. Byłam w takim szoku, z nie wiedziałam co powiedzieć... [emoji50]

Ale tak jest! Mój Tata do tej pory wspomina, że jak byłam malutka i miałam probemy z brzuskiem i to delikatnie włożył termometr w wiadomo miejsce, zakrecił dwa raz i potem całą zawartośc miał na swojej ręce :D Pomogło? Pomogło!! :p :D
 
U mnie laskotanie po buzi nie działało, po uchu przestało po dwóch dniach :D za to laskotanie stopek zawsze działało :D
A to moze najedzone juz bylo?
dziecko jak placze po 3 h to glodne.... ni to dajemy cyca.. i ssie.i ssie..7~15 minut.... ( u mnie takie czasy byly).... i jak po tych 13 min wodze ze przestaje ssac to brudka..... no i jak nie dziala..i nie sswoe dalej..to najedzony... wyciagam cyca ....
Chyba ze ci na samym początku zasypial.... ? To ja tak nie mialam
 
Ja bym jednak oklejala naklejkami z karniakami w widocznych miejscach, niech sie pacany chociaz namecza zeby sie ich pozbyc. Wiele razy nie moglam wozkiem przejechac chodnikiem bo tak debile potrafia parkowac, ze musialam ulica omijac w centrum miasta :/ maz mnie zaopatrzyl w naklejki i chociaz mialam satysfakcje :p
To samo mam..jak mnie to wkurza... jak musze z wózkiem i 3 latkiem za reke..wejsc na ulice...bo na chodniku auto stoi tak ze przejechac sie nie da....... cykalam zdjexia...ale czasu nie mialam wyslac...a te naklejki...tez sie zaopatrze..bo juz o nich tyle razy myślałam....a za to jakies konsekwencje prawne sa? Mandat?
Zreszta nikt nie zauwazy.....
 
A to moze najedzone juz bylo?
dziecko jak placze po 3 h to glodne.... ni to dajemy cyca.. i ssie.i ssie..7~15 minut.... ( u mnie takie czasy byly).... i jak po tych 13 min wodze ze przestaje ssac to brudka..... no i jak nie dziala..i nie sswoe dalej..to najedzony... wyciagam cyca ....
Chyba ze ci na samym początku zasypial.... ? To ja tak nie mialam
No chodzi mi o to ze smyranie po buzi na niego nie działało. Minuta karmienia i przysypial. Tak jakby go nie ruszało za to jak lekko stopki dotknelam zaraz sie budzil i jadl dalej :)
 
Ja jeszcze odnośnie tych zakupów aptekowych. Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia, ale wydaje mi się że te majtki poporodowe to lepiej kupić rozmiar większe niż nosi się na codzien. A no i widziałam że któraś zamawia te majtki w kształcie bokserek, nie wiem czy to będzie wygodne ;) ja wolę zwykle wyglądające jak figi.
 
reklama
Do góry