reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Miałam wszystko poza studentami przez moje 36 godzin :D choxiaz teraz to już nawet nie jestem pewna, czy studentów nie było, bo jak mi podali dolargan to przez kilka godzin rodziłam nad morzem... [emoji23]
Zycze Ci zeby udalo sie w domu, tak jak sobie planujesz :) tez bym chętnie rodzila w komfortowych warunkach, bez tych wszystkich kibicujacych gapiow :p
 
reklama
Mąka może posiadać na płuca i zaszkodzić tak wyczytałam w tej pierwszej fazie kiedy jeszcze się to rozwija. Zaznaczam że to teoria żeby mnie nikt nie zaatakował;-)
Nie kumam.... mam slaba wyobraźnię....
Jak mąka z tylka dziecka ma osiasc na płucach ?? O to chodzilo... bo niejasno jest napisane...." mala.moze posiadac na.pluca".... nie.kumam...rozwiniesz teorie ?

Edit. Juz doczytałam
 
Ostatnia edycja:
Tak tak ...
Jak przewialo mi cyce... ( nie uwiezylam poloznej ze cycki mi pmoze przewiac.... na chwile bez stanika ale w koszuli wyszlam na balkon.na chwile.doslownie...byl grudzien) i mnie pozamiatalo na woeczor 40 st C goraczki. Nigdy tyle.nie.mialam... kapusta roztluczona i na to goraca pielucha... to pomoglo !!! Biala kapusta....
U mnie wystarczylo ze wyszlam z pod prysznica (w koszuli!) z łazienki do salonu (gdzie wiadomo temperatura jednak niższa ) i już czułam mega ból piersi dreszcze i zaraz byla gorączka... mało tego, nawet gdy szybko szłam (i pęd powietrza się zrobil) to już piersi odczuwalam. Ale tak tylko przy drugim synku, przy pierwszym obyło się bez takich rewelacji. Mam nadzieje ze tym razem mnie to ominie :)
 
Te dzieciowe baseny chyba najgorsze.. bo tam wlasnie cieplejsza woda jest....ja sie nabawilam infekcji po nim... jacuzzi tez nie mozna... ale wyleczylam infekcje..do dzieciowego nie siadalam.... i jest okey..zero problemów..wyniki badan super
Do jacuzzi nie wchodzę już od bardzo wielu lat. To siedlisko bakterii jak dla mnie za gorąco i żadna to przyjemność.

No niestety te dzieciowe często aż zmieniają kolor wody, z brudu zwyczajnie...Nie mówię, że zawsze i wszędzie, ale nawet jak w zeszłym roku byliśmy w Karpaczu w Gołębiewskim w aquaparku, to woda ta dla tych najmłodszych dzieci i basen z falą wołały o pomstę do nieba [emoji44][emoji44][emoji44] po prostu niemal jak by mleka ktoś dolał.
 
Ja trafil za 1 razem na super polozna ktora zobaczyla ze moje dziecki usypia z cycem w buzi..i że na kazde plakanie lecialam z cycem... a dziecku moze tez o mame chodzic...lub o pieluche... może cos uwiera...moze metka od ubranka drapie...?
Od razu powiedziala ze zrobie sobie problem... w 1 tyg najlatwiej nauczyc dziecko ze cyc to do jedzenia a nie smoczek.. juz pisalam...
Jak tylko dzidzia przestaje ssac to paluszkiem po brodzi posmyrac... i albo je dalej...albo ze 2 razy lyknie. I znowu przestaje ..no to sie najadlo... wyciagamy cyca.... nie czekamy jak dosnie z cycem w buzi.... i u nas takie cos sie sprawdziło 2 razy....logicznie brzmialo....
U mnie laskotanie po buzi nie działało, po uchu przestało po dwóch dniach :D za to laskotanie stopek zawsze działało :D
 
Mąż mi kiedyś mówił ze z odkreconymi da się normalnie jeździć. Chyba trzeba by drastycznie, czyms ostrym przebic.
Szczerze mówiąc wystarczy, że ktoś ma kamerkę w samochodzie, która włącza się przy ruchu na zewnątrz, nawet jak jest wyłączona. I za wszelakie rysowanie, przebijanie kół i inne jesteśmy pociągnieci do odpowiedzialności. To jest niszczenie mienia, no kurcze...
Zawiesić tabliczkę 'wyjazd nie zastawiac'. Każdorazowo telefon na straż miejska. Powietrze od biedy można spuścic, ale do tego jest potrzebny kompresor. Ale za każde uszkodzenie samochodu możemy ponieść konsekwencje...
 
O matko! Przejrzałam posty. Jednak się pozmieniało się!
@ranny.ptaszek mocno trzymam kciuki za Ciebie i Twojego synka. Najważniejsze, że dobrze się skońćzyło, bo urodzenie dzieciaczka w 30tc z 7pkt to naprawde super wynik! Teraz dużo cierpliwości i miłości i wszystko na pewno się ułoży! :*
 
reklama
O rety pierwsze słyszę o czymś takim. [emoji50] A to nie rozleniwia jelit dziecka???
Rozleniwia.... ..dlatego paluszkow w tylek tez sie nie wklada... lepsze sa te cwiczenia.. z uginaniem kolan... proste... pierdy same wychodzą...i to szybko :) jest to zarazem forma masazu i ćwiczeń... i dzieci to lubią... :)
A kto lubi jak mu sie rurke w tylek wklada ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry