reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

W Salve jest niestety coraz wieksze oblozenie przez to, ze profamilia juz nie przyjmuje porodow i dlatego mam watpliwosci...ponoc jak rodzisz to najpierw trzeba zadzwonic i moga powiedziec, ze trzeba jechac gdzie indziej,bo nie ma miejsca...jaki to musi byc stres! ide do lekarza tam niedlugo to podpytam jak to wyglada.
Ja jak bylam robic w salve badania pod koniec ciazy to pytali czy chce skorzystać z ich opieki i ze moga mnie zapisac na porod u siebie itd. Fakt to bylo poltora roku temu, moglo sie zmienić, ale pytalam jak to wyglada w praktyce, no bo malo ktora kobieta rodzi w planowanym dniu. Pani w rejestracji powiedziala ze dla nich to termin orientacyjny, no i ze jesli porod nie zacznie sie wcześniej to od tego dnia juz jest lozko dla ciężarnej wolne bo "zaklepane".
 
reklama
Kurczę to teraz mi dałaś do myślenia. A tak mi się podoba czarny

Ja wzięłabym szary, ale moja szwagierka ma wiec głupio byłoby mieć taki sam. Ogólnie bardzo chwali ten wózek, sama prowadziłam go po trawie i ziemi i super leciutko chodzi. Ja zaczęłam się zastanawiać nad bordowym teraz[emoji23]chciałabym już dokonać wyboru i mieć to z głowy, bo takie wybieranie człowieka wykańcza [emoji6]
 
Oby oby
emoji120.png
emoji120.png
Duzo zalezy od nastawienia, więc spokojnie, uda się kp :)
Miałam czarna parasolkę, mowie z autopsji ale oczywiście każdy uczy się na swoich :)
Włóż w lato czarne spodnie, a włóż białe. Jest różnica prawda ? :)
Oczywiście ze można urozmaicić, nie mowie ze jest brzydki, personalnie czarny to mój ulubiony kolor :p
A pomijajac cieplo to praktyczna byla ta czarna parasolka? Nie brudzila sie jakos mocno? Bo przy takim wiekszym dziecku ktore je w wozku, butami nasuwa itp to jakos wydaje mi sie ze na czarnym bardzo widac...
 
Mój mąż poszedł dzisiaj na badania. Stwierdził że się przebada na urodzenie dziecka. Okazało się, że dwa razy mu muszą pobrać krew, no i cyrk że on zedleje bo gdzie tyle krwi naraz ( jest honorowym krwiodawcą). Mówię że ja w zeszłym tyg. miałam pobierana 7 razy i żyje. To usłyszałam, że to co innego bo ja mam więcej krwi dla 2 osób :-D:D:wink:
Wiadomo czemu mężczyźni nie rodzą.... Personel by tego nie wytrzymał.
Ja z moim po pobraniu krwi na grupę prawie na chirurgię jechałam, bo taka rana :p i panikował przed pobraniem, że sie pokłóciliśmy:p i od zawsze wiedziałam, że nie chce męża przy porodzie :D tzn już przy samej akcji. A Wy chcecie tatusiów przy porodzie?
 
Ja z moim po pobraniu krwi na grupę prawie na chirurgię jechałam, bo taka rana [emoji14] i panikował przed pobraniem, że sie pokłóciliśmy:p i od zawsze wiedziałam, że nie chce męża przy porodzie :D tzn już przy samej akcji. A Wy chcecie tatusiów przy porodzie?
U mnie nie ma innej opcji :D Ani ja ani maz nie wyobrażamy sobie by go nie było :) to będzie nasz trzeci poród razem.
 
Ja wzięłabym szary, ale moja szwagierka ma wiec głupio byłoby mieć taki sam. Ogólnie bardzo chwali ten wózek, sama prowadziłam go po trawie i ziemi i super leciutko chodzi. Ja zaczęłam się zastanawiać nad bordowym teraz[emoji23]chciałabym już dokonać wyboru i mieć to z głowy, bo takie wybieranie człowieka wykańcza [emoji6]

Ja jestem zdecydowana na balios S. Priam trochę poza moim zasięgiem finansowym ;)
 
reklama
Tak od czapy troche napisze...

Nie irytuje Was jak slyszycie ze ktos jest w ciazy "Haniom", "Magdom" itp? Dla mnie jest i bylo to bardzo dziwne ze tak sie mowi. Ja rozumiem ze w ciazy to sie jest "z facetem" a nie z dzieckiem i gdyby kobieta mowila ze jest w ciazy "z Hanią" to tez nie byłoby to do konca poprawne. Ale w uszy mnie za kazdym razem boli :p i mnie to z ust nie jest w stanie wyjsc. Zawsze mowie jakos na okolo zeby nie uzyc tego dziwnego zwrotu :errr:
 
Do góry