reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No właśnie poczekam kilka dni jeszcze jak nie przejdzie to będę chyba szukać fizjo bo nie dam rady dłużej ...... maść zapisałam sobie na telefonie będę czytać o niej już łapie się wszystkiego byleby sobie ulżyć.


Egzamin zaliczony na 4 wiec oficjalnie zaczęłam wakacje !!!!! [emoji173]️ z uczelni musiałam wracać taksówka bo już nie dałam rady [emoji23]
Brawo, gratulacje
 
reklama
Skłaniałabym się właśnie ku temu autumn gold lub midnight blue :)
Tez czytałam opinie na grupach no i niestety minusów raczej brak :p



Brudziła się, po złożeniu od kołek, później od butów dziecka, i każde byle pacnięcie znac :p
Właśnie tak mi sie wydawalo. Pewnie jeszcze oprocz tego troche plowieje na sloncu nierowno, jak kazdy ciemny kolor... Ale jak sie komus podobają tylko czarne to i tak kupi. Ja widzialam w parku w srodku lata pania z czarnym wozkiem z blizniakami w gondolkach. No sorry ale te maluchy wygladaly jak w trumienkach ;( jeszcze takimi bialymi koronkowymi kocykami byly przykryte...
 
Właśnie tak mi sie wydawalo. Pewnie jeszcze oprocz tego troche plowieje na sloncu nierowno, jak kazdy ciemny kolor... Ale jak sie komus podobają tylko czarne to i tak kupi. Ja widzialam w parku w srodku lata pania z czarnym wozkiem z blizniakami w gondolkach. No sorry ale te maluchy wygladaly jak w trumienkach ;( jeszcze takimi bialymi koronkowymi kocykami byly przykryte...

Trumienki dla dzieci są białe. To biale wózki bardziej by trumienki przypominały ;P
 
Ale wykarmiły dwójkę dzieci A teraz wykarmią trzecie [emoji3] A u mnie pierwsza ciąża i jeszcze nic mi ich nie powyciągało [emoji12]
Moje tez wykarmily juz 2 dzieci..wykarmia. trzecie...i sa super... chyba teraz sa w najlepszej formie.. rizmiar idealny, .pasuje mi...tylko wiem ze jeszcze urosna..bo do porodu i nawalu jeszcze ze 3 miesiace....ale zwisow wyciagnietych nie mialam jeszcze nigdy.... no i rok po porodzie sa spowrotem male....
 
Mogłaś szybko zdjęcie cyknac [emoji23]

Ale tak na serio to czarne wózki coraz bardziej popularne na ulicach

W moje gusta czarny wózek nie trafia....bo,
1 mam wrazenie ze latem dziecko sie ugotuje....
2 czarny taki smutny...nie pasuje mi do dziecka...
Ale rzeczywiscie..troche ich jest....
Kazdy ma inny gust i dobrze...bo by nudno bylo.. :)
 
Nadrabiam Was....
Jestesmy moje drogie.na przelomie 2 / 3 trymestr ciąży, jak sie czujecie tak ogólnie? Jakies obawy? Nastroje ? Jakies nowe objawy?
Każda sie juz ruchow doczekala mniejszych lub większych, ale dzieci sa różne :) coraz blizej godziny " zero" dzieci juz dobijaja do 1 kg

Mój organizm sie ciagle wody domaga, ciagle pic mi sie chc... nawet usta mi spierzchly..... libido wzroslo razy 3
coraz wiecej też mysle o cc...boje sie tego momentu wejscia na sale gdzie lezy setka skalpeli noży i igieł.. znieczulenia w kregoslup....potem jakos będzie..... co jakis czas lekki stres juz łapie....
Wyprawka prawie gotowa, jutro lozko dla 3 dzieci przyjeżdża..... musze materace jeszcze dokupić

Lipcowki 2018 juz rodza co???? :) kilka na pewno juz sie rozpakowalo :)
 
reklama
Tak w temacie mi się rzuciło w oczy [emoji1]
z2aobSosgJxuoqxh.jpg
 

Załączniki

  • z2aobSosgJxuoqxh.jpg
    z2aobSosgJxuoqxh.jpg
    70,7 KB · Wyświetleń: 443
Do góry