reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mysle o Salve albo Medeorze i nie moge sie zdecydowac... na innych forach jakos malo opini. Wiem, ze jeszcze sporo czasu, ale warto wczesniej o tym pomyslec:)
To widzę, że masz taki sam dylemat [emoji12] mój gin odnośnie medeora tylko nam powiedział że nie podoba mu się że lekarz jest tam wzywany dopiero jak jest "źle" czyli tylko cesarka ratuje....a w wielu przypadkach jakby go wezwali to mogłoby się naturalnym porodem skończyć i jeszcze to że położne zszywają, poza tym bez zarzutow o salve się nie wypowiadał bo nie wiedział za dużo ale moja znajoma rodziła dwójkę dzieci tam i była bardzo zadowolona.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) na szczęście jestesmy u moich rodzicow i we dwie z mama na zmiane jakos dajemy rade. Mam nadzieję ze w poniedziałek jak zostane z nim sama to juz będzie poprawa...

Pytanie do mam chlopcow... Sciagalyscie napletek? Ja zgodnie z tym co dwóch pediatrow mowilo nic mu tam nie grzebalam i mowili ze do 3rż sie samo powinno "naprawić". A ta pierwsza babka na pogotowiu z pretensjami do mnie i oburzeniem ze to nasza wina, bo trzeba obowiazkowo!
Nam kazali od urodzenia odciagac podczas kąpieli
 
Dzis mnie dziad w Biedronce wkurzyl. Wyjexhal z tekstem, ze sama w sklepie nie jestem bo... postawilam wozek z dzieckiem kolo regalu i podeszlam kilka krokow dalej do chlodni (nie stawiam dzieci przy chlodniach) i ze nic dziwnego ze sie we lbach przewraca bo 500 plus a dzieciaki tylko rycza. Maly. marudzil.

powiedzialam ze niech bierze 500plus i wychowa te dzieci. A jak go tak boli ze dostaje pieniadze to niech sobie cale stado machnie. z 11 albo 15 i robi biznes zycia...

Wiecie co mnie wkurza? Nie glosowalam na PIS, mam jakies tam. wyksztalcenie, jakis staz, wolalabym. kiec fajna prace niz siedziec w domu. Wolalabym. miec gwarantowana opieke dla dzieci i zarabiac godziwie.
A tych lu tak boli uglupie 500plus.Nie boli to ze placa za utrzymanie wiezniow, rencistow, szkol, kosciolow i stu innych rzeczy, a tak im tylki sciska ze jakas matka dostanie 500 zl czy 1000zl. Przeciez te kase dostaja tez ich dzieci czy wnuki!

A wez w ogole szkoda slow na prostakow... z jego nie idzie bo z takim poziomem jaki reprezentuje duzo do budzetu z podatkow sie nie doklada.
Znalazl sie kur*a okradziony przez panstwo, ciekawe ze wszystkie dzieci w panstwie utrzymuje?! to niech sie wezmie za robote a nie chodzi po sklepie i pierd***

Gdzie ci ludzie sie chowaja, co maja w glowach ?!
 
A ja kupuje czarny wózek [emoji23] według opinii mam nie nagrzewa się wcale w lato. A urozmaicić można go wkładka szyta na wymiar.

Miałam czarna parasolkę, mowie z autopsji ale oczywiście każdy uczy się na swoich :)
Włóż w lato czarne spodnie, a włóż białe. Jest różnica prawda ? :)
Oczywiście ze można urozmaicić, nie mowie ze jest brzydki, personalnie czarny to mój ulubiony kolor :p
 
Na NFZ, kwalifikacja jest od 32 tc, mam nadzieję że nie będzie problemu. W medeorze też jest podobno ok, oczywiście w sytuacji jeśli z ciążą było dobrze. Pierwszy poród mialam w matce Polce, warunki wspominam strasznie, ale gdyby było coś nie tak to pewnie tam bym rodziła że względu na specjalistów
Ja właśnie tez zdecyduje się na matkę polke tylko i wyłącznie jak będą jakieś komplikacje...mój gin który tam pracuje też ogólnie nie polecal jakoś super matki Polki gdy ciąża przebiega dobrze, bo warunki kiepskie( w porównaniu do salve czy medeora) i ciążę niepowikłane są tam zawsze na drugim planie głównie ze względu na to że tych powikłanych przypadków trafia do nich bardzo dużo
 
Miałam czarna parasolkę, mowie z autopsji ale oczywiście każdy uczy się na swoich :)
Włóż w lato czarne spodnie, a włóż białe. Jest różnica prawda ? :)
Oczywiście ze można urozmaicić, nie mowie ze jest brzydki, personalnie czarny to mój ulubiony kolor :p

Myslalam jeszcze o szarym ale wszyscy mówią czarny i czarny i mnie tez się bardziej podoba. A serki pytań się przewijała na grupie cybex odnośnie koloru i nagrzewania i nikt nie narzekał to jak to jest [emoji15]
 
Myslalam jeszcze o szarym ale wszyscy mówią czarny i czarny i mnie tez się bardziej podoba. A serki pytań się przewijała na grupie cybex odnośnie koloru i nagrzewania i nikt nie narzekał to jak to jest [emoji15]

Bo zazwyczaj nie ma porównania kupujesz wózek 3w1 i służy Ci przy wszystkich dzieciach :D ale usiądź sobie w upał nawet na czarnych fotelach w samochodzie. Do dziś przeklinam w upały czarne siedzenia w aucie... Nikt mi nie powie, ze są mniej nagrzane niż jakaś jasna tapicerka :)
 
reklama
Bo zazwyczaj nie ma porównania kupujesz wózek 3w1 i służy Ci przy wszystkich dzieciach :D ale usiądź sobie w upał nawet na czarnych fotelach w samochodzie. Do dziś przeklinam w upały czarne siedzenia w aucie... Nikt mi nie powie, ze są mniej nagrzane niż jakaś jasna tapicerka :)

Kurczę to teraz mi dałaś do myślenia. A tak mi się podoba czarny
 
Do góry