reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzis mnie dziad w Biedronce wkurzyl. Wyjexhal z tekstem, ze sama w sklepie nie jestem bo... postawilam wozek z dzieckiem kolo regalu i podeszlam kilka krokow dalej do chlodni (nie stawiam dzieci przy chlodniach) i ze nic dziwnego ze sie we lbach przewraca bo 500 plus a dzieciaki tylko rycza. Maly. marudzil.

powiedzialam ze niech bierze 500plus i wychowa te dzieci. A jak go tak boli ze dostaje pieniadze to niech sobie cale stado machnie. z 11 albo 15 i robi biznes zycia...

Wiecie co mnie wkurza? Nie glosowalam na PIS, mam jakies tam. wyksztalcenie, jakis staz, wolalabym. kiec fajna prace niz siedziec w domu. Wolalabym. miec gwarantowana opieke dla dzieci i zarabiac godziwie.
A tych lu tak boli uglupie 500plus.Nie boli to ze placa za utrzymanie wiezniow, rencistow, szkol, kosciolow i stu innych rzeczy, a tak im tylki sciska ze jakas matka dostanie 500 zl czy 1000zl. Przeciez te kase dostaja tez ich dzieci czy wnuki!

Ja usłyszałam od lekarza ze 500plus robi swoje, jak zobaczył mnie w ciąży i moją dwójeczkę w poczekalni.. nie skomentowałam
 
reklama
O to się rozpisałam dwa razy :D
Bierz lux serio serio :)

Dzięki za info. Koi to mercedes wśród wózków- piękny jest. Ja się zastanawiam nad czarnym, oliwkowym lub granatowym i nie mogę się zdecydować- w czarnej spacerówce się zakochałam w sklepie, ale jakoś ciężko mi się zdecydować na czarna gondole..
 
Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)

Moja siostrą ma espiro i bardzo sobie chwali. Póki co korzysta z gondoli,wiec o spacerowce się nie wypowiada. ;)
 
Ja usłyszałam od lekarza ze 500plus robi swoje, jak zobaczył mnie w ciąży i moją dwójeczkę w poczekalni.. nie skomentowałam

No nie robi swoje bo w teorii miał być dodatni przyrost a wcale wiele 500 + nie zrobiło w tym kierunku.
Chyba, że lekarz miał na myśli patologie.
Ja bym mu zadała takie pytanie.
Co za bezczel.
 
Na NFZ, kwalifikacja jest od 32 tc, mam nadzieję że nie będzie problemu. W medeorze też jest podobno ok, oczywiście w sytuacji jeśli z ciążą było dobrze. Pierwszy poród mialam w matce Polce, warunki wspominam strasznie, ale gdyby było coś nie tak to pewnie tam bym rodziła że względu na specjalistów
W Salve jest niestety coraz wieksze oblozenie przez to, ze profamilia juz nie przyjmuje porodow i dlatego mam watpliwosci...ponoc jak rodzisz to najpierw trzeba zadzwonic i moga powiedziec, ze trzeba jechac gdzie indziej,bo nie ma miejsca...jaki to musi byc stres! ide do lekarza tam niedlugo to podpytam jak to wyglada.
 
Dzięki za info. Koi to mercedes wśród wózków- piękny jest. Ja się zastanawiam nad czarnym, oliwkowym lub granatowym i nie mogę się zdecydować- w czarnej spacerówce się zakochałam w sklepie, ale jakoś ciężko mi się zdecydować na czarna gondole..

Na pierwszym wózku przyoszczędziłam, teraz odkopałam wszystkie skarpety z oszczędnościami :D

Oliwkowy, szary albo taki bordowy jest jeszcze ładny :) czarny w sumie tez ale jakoś za ciemny dla dziecka i w lato będzie się nagrzewać :/
 
W Salve jest niestety coraz wieksze oblozenie przez to, ze profamilia juz nie przyjmuje porodow i dlatego mam watpliwosci...ponoc jak rodzisz to najpierw trzeba zadzwonic i moga powiedziec, ze trzeba jechac gdzie indziej,bo nie ma miejsca...jaki to musi byc stres! ide do lekarza tam niedlugo to podpytam jak to wyglada.
To nie wiedziałam... To może lepiej iść na kwalifikacje też do Medeora i jak w jednym nie przyjmą to do drugiego sie pojedzie... Tylko nie wiem czy można iść do dwóch miejsc na tą kwalifikację. Ja słyszałam ze zależy im na pacjentach no bo w końcu za każdą ciężarną mają kasę, ale z drugiej strony szpital nie jest z gumy ;)
 
Na pierwszym wózku przyoszczędziłam, teraz odkopałam wszystkie skarpety z oszczędnościami :D

Oliwkowy, szary albo taki bordowy jest jeszcze ładny :) czarny w sumie tez ale jakoś za ciemny dla dziecka i w lato będzie się nagrzewać :/

A ja kupuje czarny wózek [emoji23] według opinii mam nie nagrzewa się wcale w lato. A urozmaicić można go wkładka szyta na wymiar.
 
reklama
To nie wiedziałam... To może lepiej iść na kwalifikacje też do Medeora i jak w jednym nie przyjmą to do drugiego sie pojedzie... Tylko nie wiem czy można iść do dwóch miejsc na tą kwalifikację. Ja słyszałam ze zależy im na pacjentach no bo w końcu za każdą ciężarną mają kasę, ale z drugiej strony szpital nie jest z gumy ;)
Jak sie da do obu zglosic, to taki mam wlasnie plan ;)
 
Do góry