reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ciężko mi to sobie wyobrazić
Nam położna kazała przy każdej pielęgnacji, zmianie pieluchy rozchylac delikatnie wargi sromowe i dokładnie wszystko tam wycierać, tak robiliśmy i do tej pory tak robimy.
Współczuję doświadczeń. Dobrze, że mała niebedzie tego pamiętać.
Mam nadzieję, że nas to nie spotka...
Ja mlodszej zagladam.tam.często zeby nie przeoczyć i czesto smaruje. Ona ma z kolei ciągle tam.czerwone ostatnio i mowi ze boli. Lekarz kazal w, rumianku kąpać i rzeczywiscie pomaga.
 
reklama
Zainstaluj sobie aplikacje lux med i na bieżąco sprawdzaj terminy, bo do naczyniowca są na wrzesień a na doplera na październik. Musisz sprawdzić z dnia na dzień. Internista zlapiesz bez problemu, do naczyniowca chyba trzeba skierowanie aby nie płacić ale zależy jaki abonament.



Taki mam zamiar. Wczesniej zadzwonie sie umowic na komkretny dzien i godz. Przyjezdzam na tydzien. Chcemy pozwiedZać, jechać do.energylandi i Zakopanego. Jak.nie uda mi sie tutaj zalatwic doplera lub chociazby konsultacji u naczyniowca to na stowe sie umowie w Krakowie
 
Ja tez. Zaczela sie lapac w kroczu co roz i myslalam ze ja swedzi wiec do lekarza posiew moczu a lekarka zagladnela i pokazala zrosniete wargi. Do chirurga dzieciecego, ten wzial takie nożyczki z koncowka kulka i jak.zlapal i pociagnal to mala az sie podrapala do brzuszu z bólu do krwi. Masakra. I pilnowalam dluuugo. Pozbiej w aptece znalazlam plyn do hig int dla dziewczynek i tym myla. Teraz juz inne płyny stosuje.


Zabiłbym go chyba....
U nas chłopakom odychlalam lekko siurka w kąpieli.Starszy ma chyba ok (nie pokaże nawet za.kase, ale mężowi kiedyś pozwolił.zajrzec) a młodszy jeszcze maluśki,.ale wygląda że ok też.

@Poland1981
To chyba trzeba olać.Bo nie wiem jak zrobić aby było dobrze
 
Ja mlodszej zagladam.tam.często zeby nie przeoczyć i czesto smaruje. Ona ma z kolei ciągle tam.czerwone ostatnio i mowi ze boli. Lekarz kazal w, rumianku kąpać i rzeczywiscie pomaga.
Dziwne może nie ten płyn lub chusteczki nawilżane. Ja moja podmywam wodą z płynem (typu hipp, bambino, babydream) nigdy nie było problemu, że coś szczypie czy ma coś czerwone. A jak już pojawiało się jakieś delikatne zaczerwienienie to zwykła mąka ziemiaczana dawała radę, ale jak piszę od pierwszych dni rozchylalismy i dokładnie przemywalismy na początku płatkami z wodą za każdym razem jak miła zmieniana pieluche i kąpiel.
Nawet pamiętam na szkole rodzenia jak zdałam zdziwiona pytanie położnej co do wycierania przy zmianie pieluchy i powiedziała dobitnie rozchylac nie bać się i dokładnie wycierać.
To może miła w domyśle żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Oby więcej Was to niespotkalo.
 
Wiem ale zrobil.to z takiego zaskonczenia ze nie ogarnelam nawet. Kazal trzYmać raczki, myslalam ze chce zajrzec tylko a on ciach i robil swoje. Sama sie poplakalam
Ja pier....
Medycyna XXI wieku. Żeby jego tak złapać za jaja i wykręcić tak,że ...
Nie będę sie denerwowac na noc
Naprawdę Ci współczuję bo wiem, że matka takie rzeczy odczuwa dwa razy mocniej niż dziecko
 
Dziwne może nie ten płyn lub chusteczki nawilżane. Ja moja podmywam wodą z płynem (typu hipp, bambino, babydream) nigdy nie było problemu, że coś szczypie czy ma coś czerwone. A jak już pojawiało się jakieś delikatne zaczerwienienie to zwykła mąka ziemiaczana dawała radę, ale jak piszę od pierwszych dni rozchylalismy i dokładnie przemywalismy na początku płatkami z wodą za każdym razem jak miła zmieniana pieluche i kąpiel.
Nawet pamiętam na szkole rodzenia jak zdałam zdziwiona pytanie położnej co do wycierania przy zmianie pieluchy i powiedziała dobitnie rozchylac nie bać się i dokładnie wycierać.
To może miła w domyśle żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Oby więcej Was to niespotkalo.
Ta kapie w plynie dla dzieci.z azs. Nie emolinet ale specjalny. Chusteczek nie uzywamy chyba ze kupa teraz bo juz duza wcześniej tez woda i platki, a chusteczki tez niby dla.atopowcow
 
reklama
Do góry