reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziwne może nie ten płyn lub chusteczki nawilżane. Ja moja podmywam wodą z płynem (typu hipp, bambino, babydream) nigdy nie było problemu, że coś szczypie czy ma coś czerwone. A jak już pojawiało się jakieś delikatne zaczerwienienie to zwykła mąka ziemiaczana dawała radę, ale jak piszę od pierwszych dni rozchylalismy i dokładnie przemywalismy na początku płatkami z wodą za każdym razem jak miła zmieniana pieluche i kąpiel.
Nawet pamiętam na szkole rodzenia jak zdałam zdziwiona pytanie położnej co do wycierania przy zmianie pieluchy i powiedziała dobitnie rozchylac nie bać się i dokładnie wycierać.
To może miła w domyśle żeby nie dopuścić do takiej sytuacji.
Oby więcej Was to niespotkalo.
Wiesz, to jeszcze zalezy od skory dziecka. Jedno bedzie caly dzien w jednym pampersie chodzilo i nic mu sie nie odparzy, a u drugiego po pol dnia juz będzie rozowe i piekace. Kiedys opiekowalam sie dziewczynka, rodzice na wakacje wybrali sie nad morze jak miala 1,5r. Jak juz wracali 6h w upale bez klimy to zadnemu do glowy nie przyszlo zeby dziecko z fotelika wypiac i zmienic pieluszke albo chociaz przewietrzyc. Grzecznie siedziala to jej nie ruszali, jak przyszłam do malej po 2 dniach to miala jedna wielka rane pod pieluszka :( goilo sie ze dwa tygodnie zanim zeszlo... Plakalam razem z nia jak musialam ja smarowac po tych ranach...
 
Weź naczyniowca z lux med. Na Czerwonych Makach przyjmuje dr. GOŃCZOWSKI. Jest specyficzny niektórzy mówią że nie miły, ale ma 40 lat doświadczenia i napewno coś poradzi.
Napewno Cię przyjmie, bez rejestracji jak pojedziesz w dniu w którym przyjmuje.
Jak to Ci się powiększa to nie czekaj.


Oooo @mama po raz trzeci też z Krakowa ? ;)))
 
Nie no impreza to swoje Ale chodzi mi o kościół. Na każdym chrzcie co byłam to była msza i W trakcie niej odbywał się chrzest A dzisiaj zajechaliamy do kościoła i tylko był sam chrzest bez mszy....

Może takie zwyczaje są w tamtych stronach .. Ale nie spotkałam się jeszcze z czymś takim
 
Wiesz, to jeszcze zalezy od skory dziecka. Jedno bedzie caly dzien w jednym pampersie chodzilo i nic mu sie nie odparzy, a u drugiego po pol dnia juz będzie rozowe i piekace. Kiedys opiekowalam sie dziewczynka, rodzice na wakacje wybrali sie nad morze jak miala 1,5r. Jak juz wracali 6h w upale bez klimy to zadnemu do glowy nie przyszlo zeby dziecko z fotelika wypiac i zmienic pieluszke albo chociaz przewietrzyc. Grzecznie siedziala to jej nie ruszali, jak przyszłam do malej po 2 dniach to miala jedna wielka rane pod pieluszka :( goilo sie ze dwa tygodnie zanim zeszlo... Plakalam razem z nia jak musialam ja smarowac po tych ranach...
Nie wyobrażam sobie trzymać tyle dziecka w pampersie i nawet tam nie zajrzeć. Dla mnie to brak wyobraźni.
 
reklama
Dzisiaj odzyłam po wczorajszym lezeniu jak worek. Przeszłam w parku krajobrazowym 5 km ale złapała nas burza z gradem. Wróciłam cała mokra i przewiana. :confused:

W czwartek kończę 6 miesiąc i zaczynam 7:happy:. Zauważyłam znaczy wzrost aptetu, czy ktoś też tak ma? Slyszlam że w 3 trymestrze, wzrasta zapotrzebowanie na kalorie ale mi się cały czas chce jeść:szok:


Mnie też ciągle się chce jeść , Bulgota w brzuchu mi ale na siłę nie umiem jeść . Dużo już przytyłam :((( uwaga !!!! 10,5 kg !!!

Noi standard , 23:15 ja leżę do spania na lewym boku a synek w pachwinach tam nisko gdzieś zaczyna mizianie i się rusza ...a dzień spokojny a noc przychodzi to on pływa sobie :-o

Pytanko , do Was ogólnie mało czuje ruchy w ciągu dnia, powiem to lekarzowi , a powinnam chyba bo nie chodzę nie stoję tylko dużo leżę że względu na szyjkę :(( hmmm a u Was ?

Łożysko z tyłu , 26+2 dziś
 
Do góry