reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My też dzisiaj na chrzciny idziemy. Nie mam ochoty tam iść...
A u nas impreza bardzo udana, ksiądz fajnie poprowadził mszę, później oficjalny obiad w restauracji a po tym już luzniejsze garden party na wsi :) młody przeszczesliwy bawił się z kuzynkami, konie, plac zabaw, traktory, duża działka, dzieci. Wróciliśmy o 20 bo ciężko było go zabrać ale ja już zmęczona i chciałam do domu.
Jedyne co mi się nie podobało to to że nie mogłam się najeść ciasta, bo było pyszne i tortu :) jutro ta cholerna krzywa
 
reklama
Jejku. Brzmi strasznie :(
Nigdy nie słyszałam o takiej przypadłości.
Ja tez. Zaczela sie lapac w kroczu co roz i myslalam ze ja swedzi wiec do lekarza posiew moczu a lekarka zagladnela i pokazala zrosniete wargi. Do chirurga dzieciecego, ten wzial takie nożyczki z koncowka kulka i jak.zlapal i pociagnal to mala az sie podrapala do brzuszu z bólu do krwi. Masakra. I pilnowalam dluuugo. Pozbiej w aptece znalazlam plyn do hig int dla dziewczynek i tym myla. Teraz juz inne płyny stosuje.
 
Właśnie słyszałam o czymś takim :szok: my na szczescie nie mialysmy takich problemów. Jak do tego doszlo ?
Nie mam pojecia. Lekarz mowi ze nie kapac w zadnych tanich specyfikach zeby nie zasuszac. Smarowac kremem po kapieli i sprawdzac jak zaczyna lekko zarastac rozerwac palcem. Raz zaczelo i zrobilam ale nie plakalai bo tylko kawalek
 
A ile synek ma?
U nas było od małego na bilansach mówione stulejka ale nie grzebać. Jak miał dwa lata to się zaczęły stany zapalne i maści sterydowe. Po kilku bolesnych akcjach i po dwóch konsultacjach chirurgicznych zdecydowaliśmy się na odklejanie tego napletka.
Znieczulenie maścią Emla i na wizycie dr delikatnie palcami zsunął ten napletek napletek. Od tamtej pory mały codziennie podczas kąpieli ma zadanie żeby ściągać skórkę i przemywać.
A ja pękam w szwach po rodzinnym obiedzie u szwagra i chrześniaka z okazji imienin Piotra i Pawła.
Młody się wyszalał z dzieciakami i od godziny śpi-a u nas o tej godzinie to rzadkość :)
Ma poltora roku. Dzisiaj wpadla do nas kuzynka ktora jest nefrologiem a jej maz chirurgiem. Powiedziala zeby sie absolutnie nie zgadzac na zrywanie napletka na sile przez lekarza bo to najczesciej powoduje stulejke wtorna. Ich syn mial tak samo jak nasz, tylko ze wiele razy i zdarzylo sie ze bylo zapalenie ropne. Byli u roznych urologow, konsultowali z chirurgami czy zrywac, czy nacinac, czy obrzezac i to jest podobno ostatecznosc, jak sie na przyklad chlopcom calkiem zarosnie dziurka i mocz nie odplywa. Ufam ze bedzie dobrze, chociaż uprzedzila ze to nie jest jednorazowa historia i bedzie wracac.
 
Dokladnie. Ale prawda taka.ze jade na.wakacje do Krakowa za trzy tyg wiex mozr sie wybiore hak nic tu nie ogarne.
To jest bardzo dobry pomysł. A na ile przyjezdzasz? Może przez telefon się umów już z 5 dni przed przylotem aby na pewno przyjęli. Czasami dają np 10 dni do czekania Ale to i tak lepiej niż styczne -.-
 
A u nas impreza bardzo udana, ksiądz fajnie poprowadził mszę, później oficjalny obiad w restauracji a po tym już luzniejsze garden party na wsi :) młody przeszczesliwy bawił się z kuzynkami, konie, plac zabaw, traktory, duża działka, dzieci. Wróciliśmy o 20 bo ciężko było go zabrać ale ja już zmęczona i chciałam do domu.
Jedyne co mi się nie podobało to to że nie mogłam się najeść ciasta, bo było pyszne i tortu :) jutro ta cholerna krzywa
Tutaj nawet nie było mszy...Bez sensu totalnie. Jedzenie średnie i mało więc nie pojadlam nawet. Po 3 godzinach wróciłam do domu. U nas nie było aż tak długo. Generalnie pojechaliśmy z mężem robić dobrą minę do złej gry...
 
Nie mam pojecia. Lekarz mowi ze nie kapac w zadnych tanich specyfikach zeby nie zasuszac. Smarowac kremem po kapieli i sprawdzac jak zaczyna lekko zarastac rozerwac palcem. Raz zaczelo i zrobilam ale nie plakalai bo tylko kawalek
Ciężko mi to sobie wyobrazić
Nam położna kazała przy każdej pielęgnacji, zmianie pieluchy rozchylac delikatnie wargi sromowe i dokładnie wszystko tam wycierać, tak robiliśmy i do tej pory tak robimy.
Współczuję doświadczeń. Dobrze, że mała niebedzie tego pamiętać.
Mam nadzieję, że nas to nie spotka...
 
To jest bardzo dobry pomysł. A na ile przyjezdzasz? Może przez telefon się umów już z 5 dni przed przylotem aby na pewno przyjęli. Czasami dają np 10 dni do czekania Ale to i tak lepiej niż styczne -.-
Taki mam zamiar. Wczesniej zadzwonie sie umowic na komkretny dzien i godz. Przyjezdzam na tydzien. Chcemy pozwiedZać, jechać do.energylandi i Zakopanego. Jak.nie uda mi sie tutaj zalatwic doplera lub chociazby konsultacji u naczyniowca to na stowe sie umowie w Krakowie
 
reklama
Do góry