reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U nas tez byl etap taty, jakoś pomiędzy 1. a 2. rokiem życia. Niestety nie pomagało to ze prowadzę firmę - 12 h praca a czasami nawet więcej :/ bardzo żałuję że nie było mnie przy pewnych ważnych etapach jego życia... W pewnym momencie to zauważyłam i przystopowalam z pracą - zarobki automatycznie się zmniejszyły ale przynajmniej byłam przy dziecku :) teraz młody ma prawie 4, 5 roku i to mama jest tym fajniejszym rodzicem :D maz więcej zakazuje a ja za bardzo rozpieszczam -ale inaczej nie umiem :)
A co do kopniakow to kilka dni temu mała tak mi przyfasolila gdy byłam pod prysznicem ze aż się musiałam zgiąć [emoji23]
Myślę, że u mnie praca też miała wpływ, chociaż ja wtedy zaczynałam uczyć w szkole, więc tych godzin dużo nie było.
To mamy dzieci w podobnym wieku, mój właśnie skończył 5 lat:)
 
Ja tez nie, ale wizyte u gina mam za tydzien wiec pewnie wtedy każe mi pójść.


Dziewczyny, zapisywalyscie sie juz na 3 prenatalne?

Tak ja jestem umówiona na 8 sierpnia u swojego prowadzącego. To będzie końcówka 29 tc.

Chyba, że nie wytrzymam i prywatnie pójdę na USG do Boramedu wcześniej:-D
Jednak mój gin, z mojego pakietu już mi dał skierowanie na 3 prenatalne. U prowadzącego będę robiła pierwszy raz.
 
No wiem, post później się poprawiłam :-p
Dasz radę na pewno. Mi myślenie odebrało zdjęcie chmurki :-p
Fajny termin, to już naprawdę blisko.
Wakacje zlecą szybko a wrzesień będzie miesiącem odliczania :-)
Spoko:) teraz mi się trochę dłuży, ale jak przywyknę do dietki to już będzie lepiej. Moja koleżanka dziś urodzila, dooobrze jej:)
 
Spoko:) teraz mi się trochę dłuży, ale jak przywyknę do dietki to już będzie lepiej. Moja koleżanka dziś urodzila, dooobrze jej:)

Ooo to gratulacje !
A wiesz ja się zajadam czereśniami. Mają bardzo mało kalorii i są slodziutkie.
Może one przez chwilkę będą namiastką słodkości? Czy nie możesz?
 
Nie moge sie doczekać usg, eh jeszcze ponad tydzień... Gdyby to nie byl koszt po 300 zl to bym poszla sobie ot tak dla przyjemnosci... Rozsadek nie pozwala ;(
 
reklama
Do góry