reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Oj zdziwilabys się ;) moja Z. Niestety do sprzątania ma podejście jak facet... Już mam czasem dość tego że tylko ja widzę bałagan... Mąż wiadomo facet i trzeba palcem pokazać, ale z córką jest to samo. Nie widzi że trzeba śmieci wynieść ( wydaje mi się że jak na 10-ciolatkę wynoszenie smieci i sprzątanie u siebie w pokoju to nie jest jakoś ogrom obowiązków) piachu naniesie z dworu to też jak nie powiem to nie zamiecie... Nie wiem czy liczy na to że nie zauwazę i ja to ominie? Nie chcę jej we wszystkim wyręczać bo potem wyrośnie na taką co nic nie potrafi. Także nie ma reguły jak rozmawiałam z innymi mamami z jej klasy to wygląda to podobnie :/
Ja majac 10 lat mialam cotygodniowe sprzątanie CALEGO domu, oprocz tego musialam (ale i chciałam) pomagac w robieniu obiadow w weekend. Wiosna i latem plewilam z mama warzywa, robilam z nia przetwory, pieklam swoje pierwsze ciasta, dwa razy do roku pomagalam w myciu okien (nie w całym domu i nie siegalam do samej gory, ale jednak). Jak trzeba było to pomagalam tez w innych czynnosciach i absolutnie nie zaluje i nie uwazam ze bylo tego za duzo. Mialam tez swoj wolny czas i czas na nauke. Moim zdaniem nie wymagasz od corki zbyt wiele i powinna swoje obowiazki wykonywac. Moze to kwestia charakteru, troche lenistwa, ale w koncu się przywyczai ze trzeba :)
 
Hej dziewczyny niestety nie jestem w stanie Was nadrobić. Miałam 2 intensywne dni. Jeżeli jakieś dzisiaj wizytuja to trzymam kciuki jeżeli wizytowaly to wierzę że wszystko ok.
Ja pomagała mężowi w firmie ma teraz intensywny okres i pracuje nawet po 16 h. Później sama z młodym.
Tata nazbierał mi wiśni więc robiłam przetwory :)
DSC_0331-1380x1035.JPG
teraz odpoczywam piję kawę i racze się moja malinową chmurką
DSC_0334-1380x1035.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0331-1380x1035.JPG
    DSC_0331-1380x1035.JPG
    96,4 KB · Wyświetleń: 344
  • DSC_0334-1380x1035.JPG
    DSC_0334-1380x1035.JPG
    42,1 KB · Wyświetleń: 337
Hej dziewczyny niestety nie jestem w stanie Was nadrobić. Miałam 2 intensywne dni. Jeżeli jakieś dzisiaj wizytuja to trzymam kciuki jeżeli wizytowaly to wierzę że wszystko ok.
Ja pomagała mężowi w firmie ma teraz intensywny okres i pracuje nawet po 16 h. Później sama z młodym.
Tata nazbierał mi wiśni więc robiłam przetwory :)
Zobacz załącznik 872112 teraz odpoczywam piję kawę i racze się moja malinową chmurką Zobacz załącznik 872113
O mamooooooo ja chce! Podziel sie! Jak pysznie wyglada :yes:
 
Hej dziewczyny niestety nie jestem w stanie Was nadrobić. Miałam 2 intensywne dni. Jeżeli jakieś dzisiaj wizytuja to trzymam kciuki jeżeli wizytowaly to wierzę że wszystko ok.
Ja pomagała mężowi w firmie ma teraz intensywny okres i pracuje nawet po 16 h. Później sama z młodym.
Tata nazbierał mi wiśni więc robiłam przetwory :)
Zobacz załącznik 872112 teraz odpoczywam piję kawę i racze się moja malinową chmurką Zobacz załącznik 872113


Właśnie zjadłam przepysznych czereśni i chyba nic nie wcisne już ale ta chmurka wygląda na lekką :p
 
reklama
Hej dziewczyny niestety nie jestem w stanie Was nadrobić. Miałam 2 intensywne dni. Jeżeli jakieś dzisiaj wizytuja to trzymam kciuki jeżeli wizytowaly to wierzę że wszystko ok.
Ja pomagała mężowi w firmie ma teraz intensywny okres i pracuje nawet po 16 h. Później sama z młodym.
Tata nazbierał mi wiśni więc robiłam przetwory :)
Zobacz załącznik 872112 teraz odpoczywam piję kawę i racze się moja malinową chmurką Zobacz załącznik 872113
O mamo jak to smakowicie wygląda! Chcę takie.Jeszcze tylko 3 miesiące, jeszcze tylko 3 miesiące, jeszcze tylko.....:o
 
Do góry