reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Z mężami to widzę temat rZeka... Kolorowo to jest jak ja to mówię tylko w bajkach ;))
Cóż trzeba jakoś żyć raz lepiej raz gozej ale to fakt faceci nie doceniają kobiet w domu .
Ciekawe jakbyscie to Wy wróciły do pracy a oni się mieli zająć domem i dzieckiem ? Czy tak by byłi chętni ? :)) Hahahah
U nas tak będzie od czerwca przyszłego roku. Na 4 ostatnie miesiące macierzyńskiego rezygnuje na rzecz taty i Tata będzie z synem i z 8 miesięczna córka. Łatwo nie będzie :)
 
O i tak z tymi chlopami jak z dziecmi wlasnie, wszystko trzeba palcem pokazac, powtarzac w kolko to samo, a ja bede miec 2 synów w domu... i juz cale zycie nikt nie wpadnie na oczywiste rzeczy ktore w domu trzeba zrobic...
takze dziewczyny ktore spodziewaja sie corek zazdroszcze wam cholernie !!! Corka to zawsze zrozumie tematy ktorych facet nie pojmie pomoze wtedy kiedy trzeba bez proszenia sie przy gotowaniu przy sprzataniu... ehh bedziecie miec super
No niestety moja starsza ma dwie.lewe rekce do sprzatania i gotowania. Ale sie naprawde staralam zeby, bylo inaczej. Geny tatusia silniejsze
 
Wiesz co a bierzesz coś na te zylaki? ja mam brać to cycle3fort. Może zrób doppler kończyn dolnych czy nie ma zakrzepicy to niebezpiecznie. Ja zamówiłam już pończochy 1 st. Kompresji ale jeszcze nie ma.
A z badaniami to kpina. Mocz, morfologia to ja co 4 tyg. Robię a do tego przecież są inne badania. Toxo, cytomegalia, wymazy. Żebyś nie miała problemów w szpitalu że karta ciąży pusta jak portfel bankruta.

Dobrze ze z maluszkiem wszystko ok :-)
Nic nie biorę bo nic nie.chce na wlasna reke a nikt mi nie chce nic ogarnac. Gin umywa rece (zapisal rajtuzy) i na.zyczenie moje dal.skierowanie do naczyniowca a ten hak pisalam na 15.01. Szukam gdzie w innym miescie moze wczesniej bo sie boje o te zylaki
 
Ja juz 3 tydzien leze i nie moge zajmowac sie domem, kurwica mnie bierze na syf w mieszkaniu chociaz i tak nas tam prawie nie ma bo jezdzimy do dziadkow zeby zajmowali sie synem a maz jedzie do pracy. Moj tez ma takie tempo ... stara sie chlopina, wiem tez ze jest zmeczony po pracy a im wiekszy juz sie skalda nam syf w mieszkaniu tym jego sprzatanie juz mniej widac ... no nic najwazniejsze zdrowie moje i maluszka ale ciezko przepatrzec na to [emoji13]
To może weź jednorazowo jakaś osobę do ogarnięcia mieszkania.
 
reklama
Do góry