reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A ja wczoraj zauważyłam u siebie na piersi jakby pęknięte naczynko. Wyczytałam, że to może być rozstęp. Miała któraś z Was coś takiego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez place 100 zl za wizyte

Witam z rana :-) :)
Jeszcze o tej porze jestem jakoś do życia, po południu śpię na stojąco, 21-22 w łóżku . Dlatego nie pisze tylko czytam Was od czasu do czasu.
Strasznie drogo płacicie za wizytę, 250 zł??? Ja płacę 100 zł z usg to chyba nie jest źle. A i tak zastanawiam się czy na NFZ się nie zapisac jeszcze dla badań, @bronzowykapec Ty chodzisz też na NFZ??
@aisza7 super wróżba , i co nie zdradziłas się przed znajomymi??
Ja na szczęście zdrowa, wczoraj spędziłam ponad godzinę na mrozie z młodym na górce na sankach, myslałam, że mi ręce odpadną tak zmarzłam ale jakoś mnie nic nie wzięło.
@monami też cycki mam strasznie bolące, nie mogę spać na brzuchu a uwielbiam :baffled:
Aaaa witam nowe mamusie ;););)
 
Krew pobrana. A moja Pani ginekolog poszła na zwolnienie ;( i teraz szukaj wiatru w polu ;( ehh już trzy miejsca obdzwoniłam i terminy na połowę kwietnia maja to już będzie po 10 tygodniu ;(
 
Zdrowiej szybciutko :) również mam wahania, dzis rano i po południu czułam się fatalnie. Teraz mam przypływ energii. Ja też już przeglądałam ciuszki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Ooo to nie jestem sama z tymi zakupami :)
Wiem ze w 6 miesiacu i pozniej z 2 malych dzieci nic nie kupie..a teraz czycham na rozne okazje... :)
 
Mnie też przeziębienie bierze :(
Można jakiś spray do nosa?

Mam Euphorbium ale g*** dają.
Witaminę C można.
Coś jeszcze?


Co do nastrojów to potwierdzam u mnie humor jak przed @ Mąż ze mną ledwo wytrzymuje.


Wizyta 19.02.18->czekamy

Kurcze na przeziebienie to malo co teraz możemy....

Syropy z
Cebuli
cytryny
Czosnku
Imbiru
I wszystko
Zalac miodem
Nie dobre..ale to antybiotyki w postaci naturalnej
Ponoc działa
 
Krew pobrana. A moja Pani ginekolog poszła na zwolnienie ;( i teraz szukaj wiatru w polu ;( ehh już trzy miejsca obdzwoniłam i terminy na połowę kwietnia maja to już będzie po 10 tygodniu ;(
A na nfz czy prywatnie takie terminy?
Na pewno znajdziesz.
Popytaj na forum lokalnym kogo polecają i jak powiesz w którym tyg to cię może umówią.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
reklama
Ja chodze do ordynatora ginekologii w szpitalu takze tez mam nadzieje ze bedzie ok zreszta jak.bylam w tamtym roku na zamrażaniu nadrzerki to sie w szpitalu tylko on mna zaja i wyleczyl mnie z ostrego zapalenia przydatkow gdzie na wizytach inni lekarze mowili po co ja mam lezec w szpitalu ze juz mi nic nie jest ze powinnam isc huz do domu a on sie mna zaja i do konca wyleczyl przydatki i mam spokoj


Ja place 200zl..
Ale potem osobiscie mi cc robii opieke w szpitalu mam potem extra
 
Do góry