reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Czyli nie mam się czym stresować. Jeszcze podpytam ginekologa w poniedziałek jak to widzi

Dziewczyny, głupie pytanie. Ale tak jak jest napisane 6t6d to jest to bieżący 7 tydzien czy 6? Mówię, ze jestem w 6 czy 7 tygodniu? Coś mnie wcześniej zmyliło lol
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Skończyłaś 6 tydzień i jesteś w 6 dniu 7 tygodnia.
Czyli „zaokrąglając” w 7 tyg.
Jak będziesz 7+1 to znaczy ze skończyłaś już 7 tydzień i jesteś w 1 dniu 8 tygodnia.


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
reklama
Czyli nie mam się czym stresować. Jeszcze podpytam ginekologa w poniedziałek jak to widzi

Dziewczyny, głupie pytanie. Ale tak jak jest napisane 6t6d to jest to bieżący 7 tydzien czy 6? Mówię, ze jestem w 6 czy 7 tygodniu? Coś mnie wcześniej zmyliło lol
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Mówisz ze w 6
 
Ja ide 6+5.
Wczesniej niz skonczony 6tydz nie ma sensu bo jedynie co moze byc to pecherzyk albo i nie i bedziesz siw tylko martwic. A tak jest szansa na [emoji173]️



Tez tak uważam i ide 6+2. Bo mój gin przyjmuje tylko we wtorki i w środy. A kolejnego tygodnia bym już nie wytrzymała


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Skończyłaś 6 tydzień i jesteś w 6 dniu 7 tygodnia.
Czyli „zaokrąglając” w 7 tyg.
Jak będziesz 7+1 to znaczy ze skończyłaś już 7 tydzień i jesteś w 1 dniu 8 tygodnia.


m3sx9jcgogyfnfkt.png
Nie zaokragla się...jak lekarz pyta w ktorym tyg jestes to go interesuja te skonczone tyg...
A nie dni zaczete.....
6tc i 3 dni... lub 6tc i 6 dni.. to mowi sie ze jest sie w 6 tc
 
Ja chodzę prywatnie do gina ale wizyta 250zł. Nie chcę go zmieniać bo chcę rodzić tam gdzie pracuje.
Nie wiem tylko czy dodatkowo nie podpisać umowy z Luxmedem...głównie chodzi mi o badania laboratoryjne te hiv,gr.krwi, toxo,cytomegalie itp. Z tego co zrozumiałam to mogę mieć to nieodpłatnie w pakiecie ale tylko wtedy gdy gin z luxmedu da mi na nie skierowanie, tak?


Wizyta 19.02.18->czekamy
Mamisia83, ja płacę tyle samo za wizyty prywatnie. Dlatego badania już chcę mieć za free skoro mogę. W luxmedzie zawsze się czepną do skierowania od innego lekarza spoza sieci, dlatego dla świętego spokoju prowadzę równolegle u mojego lekarza luxmedowego. Chociaż czytałam że to nielegalne i powinni przyjąć skierowanie od każdego ale nie chce mi się wykłócać. Zresztą czasem dobrze mieć opinię drugiego lekarza jakby co- jeden z Karowej, drugi z Bielańskiego, jak coś to mogę liczyć na jakąś opiekę. Chociaż dwójkę moich kochanych maluchów rodziłam na Żelaznej i nie chcę nigdzie indziej, Karowa źle mi się kojarzy po ostatniej cp.
 
Ja podziebiona nadal
....
Mam wahania nastroju...
Raz mysle, ze pewnie nic.nie bedzie za tydzien.na usg...:(
A innym razem jestem w takiej eufori, ze wyprawke szykuje...:)
Kupilam ciuszki. Lezaczek.. i wózek juz upatrzylam. 3w1... tak....mam swiadomosc że za wcześnie :)
Masakra... wytrzymac ze sobą nie moge :)
 
Ja podziebiona nadal
....
Mam wahania nastroju...
Raz mysle, ze pewnie nic.nie bedzie za tydzien.na usg...:(
A innym razem jestem w takiej eufori, ze wyprawke szykuje...:)
Kupilam ciuszki. Lezaczek.. i wózek juz upatrzylam. 3w1... tak....mam swiadomosc że za wcześnie :)
Masakra... wytrzymac ze sobą nie moge :)

Zdrowiej szybciutko :) również mam wahania, dzis rano i po południu czułam się fatalnie. Teraz mam przypływ energii. Ja też już przeglądałam ciuszki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Dziękuję zs przyjęcie . Pierwsza wizytę mam umowiona na przyszły wtorek. Będzie to 5 tydzien i 3 dzien. Martwię się strasznie bo 4 m-ce temu poronilam na poczatku wladwła 5 tygodnia. Wolę iść wcześniej, żeby wyrazie czego wwpore zareagować. Z objawów narazie tylko lekko mnie bolą piersi i często siusiu latam. No i trochę dziś mnie zgaga piekla. Apetyt mam zerowy. No i od kilku dni choroba mnie męczy. Oby wszystko bylo ok.
 
reklama
Dziękuję zs przyjęcie . Pierwsza wizytę mam umowiona na przyszły wtorek. Będzie to 5 tydzien i 3 dzien. Martwię się strasznie bo 4 m-ce temu poronilam na poczatku wladwła 5 tygodnia. Wolę iść wcześniej, żeby wyrazie czego wwpore zareagować. Z objawów narazie tylko lekko mnie bolą piersi i często siusiu latam. No i trochę dziś mnie zgaga piekla. Apetyt mam zerowy. No i od kilku dni choroba mnie męczy. Oby wszystko bylo ok.
Trzymam kciuki.

Znajoma będzie miala bliźnięta termin na październik. To teraz ja się boję co by tam jeden Ktos był a nie stadko...
 
Do góry