reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziękuję zs przyjęcie . Pierwsza wizytę mam umowiona na przyszły wtorek. Będzie to 5 tydzien i 3 dzien. Martwię się strasznie bo 4 m-ce temu poronilam na poczatku wladwła 5 tygodnia. Wolę iść wcześniej, żeby wyrazie czego wwpore zareagować. Z objawów narazie tylko lekko mnie bolą piersi i często siusiu latam. No i trochę dziś mnie zgaga piekla. Apetyt mam zerowy. No i od kilku dni choroba mnie męczy. Oby wszystko bylo ok.
Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
A mnie uczyli że jak jest 6t2d co ciąży to jesteś w 7 tygodniu ciąży . Tak samo jak rodziłam pierwszy raz byłam w 37t6d to pisali mi w kartach że urodziłam w 38tc. Także nie wiem dlaczego takie różnice.
 
Ja podziebiona nadal
....
Mam wahania nastroju...
Raz mysle, ze pewnie nic.nie bedzie za tydzien.na usg...:(
A innym razem jestem w takiej eufori, ze wyprawke szykuje...:)
Kupilam ciuszki. Lezaczek.. i wózek juz upatrzylam. 3w1... tak....mam swiadomosc że za wcześnie :)
Masakra... wytrzymac ze sobą nie moge :)
Mnie też przeziębienie bierze :(
Można jakiś spray do nosa?

Mam Euphorbium ale g*** dają.
Witaminę C można.
Coś jeszcze?


Co do nastrojów to potwierdzam u mnie humor jak przed @ Mąż ze mną ledwo wytrzymuje.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Mnie też przeziębienie bierze :(
Można jakiś spray do nosa?

Mam Euphorbium ale g*** dają.
Witaminę C można.
Coś jeszcze?


Co do nastrojów to potwierdzam u mnie humor jak przed @ Mąż ze mną ledwo wytrzymuje.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Jest środek do picia dla kobiet w ciąży *spam*. Dodawajcie miodek do herbaty. Ubierać się ciepło, oby się nie rozkrecilo. Zdrówka [emoji8]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś jestem do niczego. Jakiś taki dzień nijaki. Kompletnie nic mi się nie chce. [emoji25] Dobrej nocy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Okruszku co się dzieje? To nie czas na smuteczki!
Teraz czas taki parszywy, luty to po listopadzie najgorszy dla mnie miesiąc. W marcu już będzie szło ku wiośnie... Ja mam wciąż mieszane uczucia, martwię się czy przeziębienie mi nie zaszkodzi, zostałam dziś na home office w domu bo boli mnie kark i szyja i katar mam nieziemski. Wysokiej gorączki na szczęście brak, to nie grypa (fu tfu). Wiem że w poniedziałek pewnie nic nie zobaczę na usg jeszcze ale już nie mogę dłużej czekać.
 
Mnie też przeziębienie bierze :(
Można jakiś spray do nosa?

Mam Euphorbium ale g*** dają.
Witaminę C można.
Coś jeszcze?


Co do nastrojów to potwierdzam u mnie humor jak przed @ Mąż ze mną ledwo wytrzymuje.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Do nosa ja tylko wodę morską, nie przypominam sobie żeby inne specyfiki były dozwolone :(
 
Jest środek do picia dla kobiet w ciąży *spam*. Dodawajcie miodek do herbaty. Ubierać się ciepło, oby się nie rozkrecilo. Zdrówka [emoji8]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Piję herbatkę z imbirem, miodem, pomarańczą i goździkami...pycha -taki grzaniec :) polecam

Ja niestety jestem z tych lekomanek co jak mnie bierze to zwykła witamina nie pomaga tylko muszę się nałykać pseudoefedryny, gripexów itp
Katar będę próbować rozrzedzać inhalacjami ale może być ciężko :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Tez mam właśnie katar i zatkany nos ale u mnie to standard jak jest okres grzewczy i robi się suche powietrze ..... nic tylko przeczekać. Mam nadzieje ze wiosna niedługo do nas zawita go na dworze jest obrzydliwie ....


Mnie tak piersi bola dziewczyny ze w nocy jak ide do toalety to muszę je trzymać sobie rękami


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tez mam właśnie katar i zatkany nos ale u mnie to standard jak jest okres grzewczy i robi się suche powietrze ..... nic tylko przeczekać. Mam nadzieje ze wiosna niedługo do nas zawita go na dworze jest obrzydliwie ....


Mnie tak piersi bola dziewczyny ze w nocy jak ide do toalety to muszę je trzymać sobie rękami


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja czasem w biustonoszu takim sportowym śpię bo właśnie bolesna jest każda próba poruszania się.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
reklama
Witam z rana :-) :)
Jeszcze o tej porze jestem jakoś do życia, po południu śpię na stojąco, 21-22 w łóżku . Dlatego nie pisze tylko czytam Was od czasu do czasu.
Strasznie drogo płacicie za wizytę, 250 zł??? Ja płacę 100 zł z usg to chyba nie jest źle. A i tak zastanawiam się czy na NFZ się nie zapisac jeszcze dla badań, @bronzowykapec Ty chodzisz też na NFZ??
@aisza7 super wróżba , i co nie zdradziłas się przed znajomymi??
Ja na szczęście zdrowa, wczoraj spędziłam ponad godzinę na mrozie z młodym na górce na sankach, myslałam, że mi ręce odpadną tak zmarzłam ale jakoś mnie nic nie wzięło.
@monami też cycki mam strasznie bolące, nie mogę spać na brzuchu a uwielbiam :baffled:
Aaaa witam nowe mamusie ;););)
 
Do góry