reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To lepiej nie opowiadaj Kochana o tych bułkach ale wyobrażam sobie, że to jest zło zła:p
Ja wzięłam ta śniadaniowa kanapkę i sałatkę. Wątpię i tak czy to jest choć trochę zdrowsze ale....
Ale ... o i skubnęłam trochę frytek :p
Wiadomo, że happymeal to szczęście młodego człowieka.
Trzeba raz na jakiś czas zgrzeszyć :-D
Ale tymi ogórkami małosolnymi narobiłaś mi smaka :-D

za ty Ty mnie na maca namówiłaś! byłam z cieżarną siostra na śniadaniu w macu, potem na łowach w lumpku a na koniec herbata i ciasto :p
 
Cześć dziewczyny. Dwa tygodnie temu mieliśmy chrzest synka i od tej pory ciężko mi Was nadrobić :) W piątek byłam na glukozie - oczywiście nie obyło się bez leżenia na kozetce w zabiegowce :) masakra, dobrze ze to ostatni raz. Wyniki mam dobre (aż mi się za niskie wydają :D). Ogólnie mam ostatnio spadek formy. Coraz ciężej mi jest :/ do tego ból spojenia łonowego i pachwin - teraz już nie tylko przy wysiłku, wystarczy że 2 minuty postoje lub bez majtek chwile pochodzę. Mam nadzieję ze to nie rozejscie spojenia... do tego tak jak u mama po raz drugi wyszły mi bakterie w moczu. Jutro oddaje mocz na posiew chociaż nie wiem czy zdążę z wynikiem do wizyty (3 lipca mam).
A tak poza tym gratuluję wszystkim udanych wizyt :D
 
Zobacz załącznik 871739 Cześć , ja dziś rano miałam wizytę emergency u swojego giną, bo od godz 7 miałam mocne, regularne skurcze..... okazało się za fałszywy alarm, Polka zmieniła ułożenie o 180 stopni i to pewnie pobudziło macice do skurczy... ogólnie wszystko ok , dostałam na wszelki wypadek luteinę do pobrania ,szyjka długa 6 cm, Pola rośnie , łożysko ok ... więcej odpoczynku w domu i lecimy dalej :p;):happy2:

Wow szyjka jak u żyrafy ;D
 
Ja w przychodni i po sie dobrze czulam. Do domu wróciłam spacerkiem 4km. Jak zjadłam śniadanie to mnie rozłożyło totalnie. Do wieczora spalam co chwile. I prawie nic już nie jadlam

Mnie dalej nic nie jest. Zjadłam śniadanie wypiłam kawę, teraz robię obiad i uczę się na egzamin.

A o 16 jadę na warsztaty bezpieczny maluch ;)
 
Dokladnie. Ja wyczuje wszedzie cukier. Nie cierpie glukozy fuj, woda z cukrem okropienstwo... ciekawe kiedy mnie to czeka. Jutro sie dowiem

Mnie na szczęście w ciąży bardzo kusi słodkie i jem dość sporo [emoji23] natomiast przed ciąża słodycze i cukier mogłyby dla mnie nie istnieć. Wolałam zjeść soczystego hamburgera niż zjeść czekoladę choćby.

Pewnie dlatego mi gładko ta glukoza weszła
 
reklama
Wyjściowa 58 kg. BMI sprzed ciąży około 20, a więc w porządku. Ja tyję w ciążach bardzo szybko, w pierwszej miałam na koniec +25 kg, bez cukrzycy i innych zaburzeń. A teraz muszę tę wagę kontrolować i o ile bym przetrawiła, że w jeden dzień przybyło mi 1,5kg (chociaż to dziwne na tej diecie), to czemu kolejnegi dnia spada o kilogram:confused: no nic, w sobotę idę do diabetologa to pogadam z nim o tym.
Myślę że woda Ci się zatrzymuje dlatego aż takie różnice wychodzą.
 
Do góry