reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Teraz też nikła szansa że dotrwam
codziennie dźwigam półtora roczniaka i latam po schodach.Ginekolog powiedziała, że dlatego nie lubi ciąży zaraz po ciąży, bo kobieta nie ma się jak zregenerować i nie da się nie nosić.
Mój niby chodzi ale ja biegam za nim i co rusz wołam "Nie ruszaj, zostaw, chodź tu, wyrzuć to, wracaj" i po sto razy podnoszę, przenoszę i stawiam gdzie indziej ...
Mam.dokladnie to.samo. pewnie dlatego przytylam polowr mniej.
Chociaz ja.swojej nie nosze. Tylko do wanny, do krzeselka i nic poza tym.
 
reklama
Mnie na szczęście w ciąży bardzo kusi słodkie i jem dość sporo [emoji23] natomiast przed ciąża słodycze i cukier mogłyby dla mnie nie istnieć. Wolałam zjeść soczystego hamburgera niż zjeść czekoladę choćby.

Pewnie dlatego mi gładko ta glukoza weszła
Kurna ja nia nieszczęście mam tak samo. W ciąży słodkie mogę jeść i jeść, przed ciążą mogło dla mnie nie istnieć
 
Ja lubię tosty z bekonem z maka. I kawka do tego oczywiście. Mmmm...z miesiąc temu mnie naszło tak, że musiałam to zjeść. Oczywiście nie jednego, tylko trzy...i waga idzie w górę. Ciekawa jestem ile jutro pokaże waga u mojej lekarz, bo w domu jednego dnia mam 67,5, a drugiego 69, kolejnego 67,9. Ważenie na czczo:/
Wazyc powinno sie co tydzien zawsze w ten.sam.dzien.tyg rano na.czczo i o.tej samej porze, wtedy jest miarodajna
 
A nie da rady bez tego podnoszenia? Czy robisz to zeby bylo skuteczniej? Ja rozumiem ze trzeba czasem zlapac bo cos psoci, wsadzic do krzeselka, lozeczka, wanny, ale tak poza tym to przeciez da sie bez. Moj sie nauczyl ze mama nie nosi, do roznych osob na rece zdarza mu sie wolac, a do mnie nie, bo wie ze nic z tego. Jak cos narozrabia to biore go za nadgarstki albo trzymam pod paszkami i wyprowadzam. Moze sprobuj, wiadomo ze wtedy trwa wszystko dluzej, ale jednak warto.

Na rękach nie noszę.Ale po dobroci często nie pójdzie np jak grzebie w sedesie albo dorwie się do klocków brata.
Codziennie też muszę mu pomóc pokonac schody, czasem wejdzie sam za ręce a czasem się zaprze i nie ma wyjścia.Musze go.pod pacha wniesc.
Tak samo pranie niosę z mieszkania na piętrze do pralni na parterze i albo wieszam na podwórku albo jak deszcz lecę wieszać na strych (dwa piętra w.gore) wybór mam.taki albo więcej latam, albo więcej niosę.i mam ciężej.Wole mniej latać.
 
Ogólnie już dziś z domu nie wychodzę, jestem jakaś niedorozwinięta .... najpierw jadąc zawaliłam nowa felga w krawężnik ... później wychodząc ze szpitala tak skręciłam staw skokowy ze aż buta porwałam.... zajechałam do maca po kawę mrożona, po pierwszym łyku poszła nosem oczywiście na biała sukienkę.... stwierdziłam ze czas do domu i z dała od ludzi żeby nikomu i sobie krzywdy nie zrobić :yes::happy2::oo::szok:
 
Ogólnie już dziś z domu nie wychodzę, jestem jakaś niedorozwinięta .... najpierw jadąc zawaliłam nowa felga w krawężnik ... później wychodząc ze szpitala tak skręciłam staw skokowy ze aż buta porwałam.... zajechałam do maca po kawę mrożona, po pierwszym łyku poszła nosem oczywiście na biała sukienkę.... stwierdziłam ze czas do domu i z dała od ludzi żeby nikomu i sobie krzywdy nie zrobić :yes::happy2::oo::szok:


Szczęście, że nie tylko ja zawsze ufajdam teraz się jak coś czystego założę :p
Dobrze, że nic się nie stało, noga boli ?
Najważniejsze, że Polka cała i zdrowa i Mama też prawie bezkolizyjnie :-*
 
reklama
Zobacz załącznik 871739 Cześć , ja dziś rano miałam wizytę emergency u swojego giną, bo od godz 7 miałam mocne, regularne skurcze..... okazało się za fałszywy alarm, Polka zmieniła ułożenie o 180 stopni i to pewnie pobudziło macice do skurczy... ogólnie wszystko ok , dostałam na wszelki wypadek luteinę do pobrania ,szyjka długa 6 cm, Pola rośnie , łożysko ok ... więcej odpoczynku w domu i lecimy dalej :p;):happy2:
O jak moja Natalka się przekręca, to też mam w brzuchu niezłe rewolucje. Dziś rano znów ulożyła się główką w dół. Dobrze, że wszystko u Ciebie ok:)
 
Do góry